Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lehetséges lenne...

Szerintetek lehetséges lenne h a Linkin Park jöjjön Magyarországra?

Figyelt kérdés

Itt van egy olyan Facebook-os csoport aminek az a célja h ez sikerüljön. egyelőre elég reménytelennek tűnik a helyzet de szerintem nem lehetetlen. Ti csatlakoznátok hozzá? [link]

és egy petíció is indult ez ügyben de nem sok sikerrel.:

[link]



2014. ápr. 23. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én világbékét szeretnék!
2014. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesszimista ember, de nem ilyeneken múlik. Azon múlik, hogy mikorra vannak szabad napjaik -lehetőleg nem másik kontinensen- és mikor vannak a fesztiváljaink. Voltra hívták volna őket, de már nincsenek Európában. Másik lehetőség a saját koncert. Szerintem teltház lenne, de arra se látok reményt mostanában. Erre lehet jó talán a petíció.
2014. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nemes egyszerűséggel azért nem jönnek mert közel 100 misibe kerül egy fellépésük headliner zenekarként és a magyarok nem tudnak ennyit fizetni értük... max egy sziget tudná ezt finanszírozni de nem valószínű hogy jönni fognak egyhamar...
2014. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:/ Köszi a válaszokat!!
2014. ápr. 24. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!