Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliában élek, de majd...

Angliában élek, de majd szeretnék visszaköltözni magyarországra 18 évesen, lehetséges ez?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, tavaly kiköltöztünk Angliába, de én valószínűnek tartom, hogy 18 évesen visszaköltöznék Magyarországra. Szerintetek 18 évesen elhagyhatom Angliát? mert ott 21 év a felnőttkor, de gondolom rám a magyar korhatár tartozik, nem?

Lehetőleg értelmes válaszokat!! Köszi!


15/F


2013. aug. 29. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért ne költözhetnél vissza? magyar állampolgár vagy. amúgy csak jelzem, óriási hülyeséget csinálsz, ha hazamész. mit fogsz otthon dolgozni? miből fogsz megélni?
2013. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tolmácsként helyezkednék el ott ahol nővérem dolgozik :)
2013. aug. 29. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Visszaköltözhetsz bármikor mert bár amíg kint élsz addig az angol törvények érvényesek rád de magyar vagy..Hazamehetsz ha akarsz.

Csak megjegyzem. Ha tolmács akarsz lenni, akkor előbb végezz el egy annak megfelelő iskolát..

2013. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Angliában is 18 év a felnőttkor.
2013. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ide? Minek? Akinek esze van az menekül ebből a trágyakupacból.
2013. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi tudom hogy furán hangzik, de 1 éve kint élek és aztmondták hogy addigra megváltozik a véleményem. Sajnos semmi sem változott. :(
2013. aug. 29. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

AZ én fiam is 14 évesen került ki Angliába. Ő is azt mondta hogy ha befejezi a sulit hazamegy.. 21 éves volt idén nyáron. Ma azt mondja: Csak nyaralni jár haza, élni már nem akar Magyarországon..

Adj időt magadnak, pár év és jobban fogod magad érezni..

2013. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

bármikor elhagyhatod angliát 18 év alatt is, senki nem fog foglalkozni vele. inkább magyarországon, ahol azért szerintem 18 éves korodig kell hogy legyen szülőd vagy gondviselőd a közelben.


ha tolmács szeretnél lenni, azért nagyon jól kell tudni angolul beszélni, úgy hogy amíg itt vagy tegyél le minnél több vizsgát, hogy otthon jobban értékeljék és legyen valami amiért téged fognak választani.


előző hozzászólónak írnám, hogy én is 14 évesen jöttem ki és 21 múltam, még sem változott a véleményem. ugyan úgy nem szeretek itt lenni és legszívesebben magyarországon élnék, de persze itt nem a szív ami dönt.

2013. szept. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Biztos fog változni a véleményem de sajna nem mostanába szerintem :( hát meglátjuk :)
2013. szept. 7. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!