Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igen, én is egy tehetségre...

Igen, én is egy tehetségre váró álmodozó vagyok, zóval hogyan tudnék jól énekelni?

Figyelt kérdés

Én rockot szeretnék énekelni, és ha lehet (vagy csak álom), hogy majd később saját bandám legyen.

Sajnos nincsen hangom, de reménykedek benne, hogy sok gyakorlás meghozza a gyümölcsét. Tehát lehet belőlem jó énekes ennek ellenére? Az akarat erő megvan.:D Amúgy eddig úgy csináltam, hogy pl. Askingot énekeltem és az énekessel együtt. Volt, hogy felvettem, és visszajátszottam, de úgy gondolom ráér miután valami minimális tehetséggel rendelkezem.:D

/screamelni is szeretnék, de az majd még nagyon ráér, ráadásul lány vagyok.../



2014. ápr. 27. 07:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert te biztos szét is tudsz feszíteni egy beragadt rozsdás ajtót a 40 kilóddal te tyúkmellű vasalthajú emos barom :D
2014. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. A kérdés nem az volt, hogy milyen banda az Asking. És valóban nem lehetsz tisztában a pózer szóval. A fostartályt meg nyilván onnan szedted, hogy a tükörbe néztél. Metál, nem emó. Köze nincs a kettőnek egymáshoz.
2014. aug. 7. 21:25
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem az az idióta aki egy tök normális kérdésen belül elkezd sz*rozni vmit. De ha nem tetszik a metalcore ne hallgasd és legfőképpen ne szóld le. Neked mint "nagy" zenésznek hogy esne ha leszólnák a kedvenc bandádat. Meg különben is, attól hogy technikátlan még nem biztos hogy rossz.
2014. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ok ha askingot mindenki tud énekelni akkor tessék menj el egy lemezkiadóhoz, a pózer fostartály pont jó is lesz művésznévnek.
2016. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!