Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Marilyn Manson vagy Nine Inch...

Marilyn Manson vagy Nine Inch Nails? Melyik tetszik jobban és miért?

Figyelt kérdés
Minden válasznak örülök, de első sorban azok véleményére vagyok kíváncsi aki mindkettő szereti.
2009. dec. 27. 11:22
1 2
 1/15 Thurston ***** válasza:
42%
Nine Inch Nails. Mert eredeti, és művészi értékeket képvisel, míg MM zenéjéről egyik sem mondható el. Az inkább popzene nekem.
2009. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Popzene? Ezt kifejtenéd részletesebben?
2009. dec. 27. 13:48
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
mindkettő nagyon jó =D de a Nine inch nails nekem jobban tetszik mert érthetőbbek a dalszövegek =) a legjobb számuk szerintem az Iwanna f*ck you like an animal xD ilyen kicsit drogos feelingje van =D
2010. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 FFDP ***** válasza:
79%

A NIN nekem megtestesíti mindazt ami művészet és zene. Hihetetlenül őszinte, energikus és szép :)

Mansont régen szerettem, meg az "alapgondolata" tetszett, de meglehetősen kommersz lett szerintem.

2010. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Thurston ***** válasza:
70%

"Popzene? Ezt kifejtenéd részletesebben?"


Mit nem értessz. :D

Popzene. Szórkaoztató zene, különösebb művészi értékek, érzelmi mélység vagy zenei profizmus nélkül. Nem mondom, hogy ettől szar lesz, csak én a zenére inkább művészetként szeretek tekinteni, mint egy ilyen elhanyagolható dologként, ami megy a háttérben, hogy szórkaoztasson, de ha odafigyelek rá, akkor szánalmasan üres.

2010. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem értek veled egyet. Lehet, hogy sok számban elég egyszerű a zene, de van olyan is ahol rendesen ki van dolgozva. De ettől még nagyon jók. A szövegeknek pedig van mondani valójuk, a trilógián nem is kevés. Ez pedig igenis művészet. Amúgy azért nem értettem, mert szerintem kicsit abszurd a rock/metál zenéket popnak nevezni. A popzene számomra az ilyen pokerface féle gépzenék aminek aztán tényleg nincs semmi mondanivalója vagy művészi értéke.
2010. jan. 17. 22:32
 7/15 anonim ***** válasza:
3%

Marilyn Manson. Keményebb, metalosabb, látványosabb.

De azért elismerem Trent Reznor munkásságát.

2010. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 FFDP ***** válasza:
"látványosabb" - ezt mire értetted?
2010. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Thurston ***** válasza:
70%

22:32


Poén, hogy a Poker Face-t említetted, mert MM zenéje pont annyi értéket képvisel. Ha a szövegeit meg komolyan bíropd venni, akkor vagy 15 éves vagy, vagy zsellemileg visszamaradott. (Vagy csak egyzserűen nem láttál még olyat, aminek tényleg van mondanivlaója. Ez meg egyszerűen gáz.)

2010. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

20:51-nek


Látszik nem ismered a szövegeit. A számok nagy részének igenis van mondanivalója és nem veszek mindent komolyan mint az idióta tiltakozók akik rohadt nagy sátánimádónak hiszik pár félreértelmezhető mondat miatt, a Dead To The World turnén történtek miatt vagy úgy általában a nagy büdös semmi miatt. És légyszíves ne nevezze senki a rock és metál zenéket popzenének mert ez nagyon irritál:)

Amúgy meg eltaláltad az életkoromat de nem vagyok "zsellemileg" visszamaradott;) Amúgy meg nem csak MM-et ismerem és tudom milyen az ha egy számnak van mondanivalója.

2010. márc. 23. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!