Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Marilyn Manson vagy Nine Inch...

Marilyn Manson vagy Nine Inch Nails? Melyik tetszik jobban és miért?

Figyelt kérdés
Minden válasznak örülök, de első sorban azok véleményére vagyok kíváncsi aki mindkettő szereti.
2009. dec. 27. 11:22
1 2
 11/15 FFDP ***** válasza:
75%
Szerintem (de javítson ki ha tévedek) a 72%- os válaszoló úgy érti, hogy nem azért popzene, mert nem elég súlyos a gitárjátéka (amúgy nem is :D), hanem mondanivalóját tekintve. Mansont még a legkeményebb rajongói se vehetik komolyan. Ha valaki negyvenakárhány évesen azzal akar villogni, hogy "horogkeresztet borotváltam a csajom muffjába", mi mást vár? Ő se akarja, hogy komolyan vegyék. Ez neki csak üzlet és szórakozás.
2010. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy "horogkeresztet borotváltam a csajom muffjába" nem a dalszövegeiben van benne:) Ráadásul lehet, hogy nem is igaz, de nem is nagyon érdekel, hogy mi a van a csaja muffjával:D
2010. márc. 24. 17:28
 13/15 FFDP ***** válasza:

Ő mondta és a szövegeket is ő írja. Innen jön a kapcsolat. Azért jöttem ezzel, mert látszik, hogy ez egy szánalmas próbálkozás, hogy újra magára vonja az emberek figyelmét miközben az utolsó 2 lemeze a legtöbb ember szerint borzadály volt. És ő maga is elismerte, hogy mindent csak a pénzért csinált, ezért nem művészet.

Ha már felhoztad a NIN - t, akkor (amellett, hogy Manson nagyon sokat nyúlt tőlük) tényleg valódi, őszinte művészet. És őket nem a pénz érdekli, hiszen akkor se a Fragile - t nem adták volna ki dupla lemezen és a The Slipet se rakták volna fel ingyen a netre.

2010. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem tudok dönteni :D
2010. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
NIN egyértelműen. Nem szeretem Manson-t többé (régen még szerettem) szerintem egy pózer lett, aki a botrányaival akarja magára terelni a figyelmet. Nem jobb, mint valami pop sztár.
2010. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!