Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől számít vki punknak?

Mitől számít vki punknak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy itt az életérzés a fontos, hogy szabadságot akarnak, és kitűnni a tömegből, meg nem hétköznapi emberek akarnak lenni,és ugye punk zenét hallgatnak. Elég ehhez ennyi?

Mert a legtöbb helyen azt látom, hogy szétisszák az agyukat, törvényeket sértenek,

még akkor is ha semmi céljuk vele, ami önmagában értelmetlen.

Hol van itt a határ?Lehet ezt a stílust úgy is képviselni, hogy tisztességes életet élünk közben, és felnőtt korunkra nem a híd alatt végezzük?


2009. dec. 27. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
nem fürdik, nincs pénze, és még büszke is rá.
2009. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ismerek egy embert aki nagyon is befolyásos családban él, szinte mindent megkap, és punknak vallja magát...:/
2009. dec. 27. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te minek akarsz punk lenni, ha te is elítéled az életstílusukat? Divatból? Divatból akármi lehetsz, mégis senki maradsz. Találd meg azt a stílust, ami a legjobban illik a te világodhoz, ha meg nincs kifejezetten ilyen, akkor legalább elmondhatod magadról, hogy egyedi vagy.
2009. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok én punk lenni, csak érdekel,hogy van hogy ilyen gazdag emberkék húdenagy punkok...:/
2009. dec. 27. 19:24
 5/8 anonim válasza:
Szerintem a punk nem osszetevesztendo az anarchizmussal.Az anarchizmus politikai partok is kepviselik ha ugyvesszuk civilizalt formaba.A punkok legtobbje anarchistanak vallja magat csak sokszor egy eltorzult formaban.Es ha neki az a jo, ahogyan el miert ne tegye?De ha verekszik es aggressziv az nem elfogadhato.Nezz meg egy nehany Toy dolls szamot.Az ugynevezett happy punk.Ilyen peldaul a Gogol bordello is, ok nem tornek ossze semmit csak vidamak es jolerzik midenhol magukat, ergo civilizalt formaban csinaljak.Es szerintem barmilyen stilust ki lehet noni ha mar idovel nem erzed otthon benne magad es nem kerul a hid ala elete vegere szerintem az osszes punk.
2009. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem fürdik, nincs pénze, és még büszke is rá." - ezt csövesnek, hajléktalannak nevezik mifelénk


A punk a divat, a sikk, a középszerűség elleni lázadás. Mindig az ellen van, azt provokálja, amibe az aktuális társadalom bele akarja az embert integrálni.

Így szerintem egy rózsaszín hajú, szakadt nadrágos, piercinges egyén inkább mellette van, lemásolja a divatot, mint ellenezné. Ma már senki sem hördül fel ha meglát ilyen egyéneket.

2009. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat,segitettetek. =)
2009. dec. 28. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: nem igaz hogy az összes punk burös tróger gecc. lehet hogy orvosi egyetemet végzett.. vagy bármilyen mást.. :/ ha már lázadozik az adó, a világ ellen éés minden olyan ellen amit már az emberek sem tudnak elviselni akkor már lehet valami köze a punkhoz, ehez jön még a zene és a külső. de a külső az semmi. :/ m1. higgyetek amit akartok..:S
2011. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!