Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is azért nyert az...

Gauldoth kérdése:

Szerintetek is azért nyert az Eurovíziós dalfesztiválon az osztrák "nő", mert megint meg kellett mutatni a világnak, hogy elfogadóak vagyunk, és hogy egy átoperált szakállas nőnek is ugyanakkora (nagyobb) esélye van a győzelemre?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 10:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Hiszen az "ugyanakkora esély" megmutatkozott abban is, hogy versenybe szállhatott. Szimplán csak ő lett a kedvenc a stílusával. Ha nem lett volna szakálla...talán nem ő nyer. :D
2014. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Óó dehogyisnem. Előre megszervezett volt az egész nyilván. Undorító.
2014. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Őszintén, én egyáltalán nem néztem ezt. Csak annyit tudtam, hogy mi magyarok mivel indultunk. meg most az Origo-n láttam a győztest. Direkt belehallgattam a számba, hogy ne írjak marhaságot, de a zenéjében semmi extra nincs, és szerintem a hangja sem különösen jó. Egyből az jutott eszembe, hogy csak ezért nyert.
2014. máj. 11. 10:59
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

"Előre megszervezett volt az egész nyilván. Undorító."


Igen, tényleg sok értelme lett volna. Habár tudom nehéz feldolgozni, hogy nem lehet mindenki annyira náci, mint mi magyarok. Plána azt, hogy valaki poénból szavaz egy szakállas nőre. Ehhez a mi árja hetero humorunk túl kifinomult.

Sokkal megnyugtatóbb a ténye annak, hogy a gonosz-pogány-libsi-illuminált hüllőemberek mindent lezsíroztak előre.

2014. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem azert nyert, mert az o száma volt a legjobb, nekem legalábbis az tetszett legjobban.
2014. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

*Pláne bazzz


Nme hiszem, hogy az énekhangja miatt szavaztak rá. Mondom, a stílusa volt nyerő. (Egyébként én sem néztem, csak a szüleim.) De tulajdonképpen ennek az egésznek a lényege úgy is csak a szórakoztatás, semmi komoly.

2014. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A magyaroknál ő volt a második legjobb. Ez a nép is megszavazta, csak szólok.
2014. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
44%
hát mi aztán nagyon árja nép vagyunk komám. nekem pl van szlovák, olasz, német felmenőm is. na de nem ez a lényeg hanem, hogy egyet kell értsek a kérdezővel. én is pontosan így látom. http://www.youtube.com/watch?v=UqOAft6Cdbs itt van pl ez a szám. nagyon szép hölgy, jó a száma mégsem kapott szinte semmit... 1 ilyen nem is tudom minek nevezzem meg simán megnyeri csak azért mert más. hát kapjátok be jó mélyen.
2014. máj. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Megnéztem, nekem nem tetszik a szép hölgy dala. Ez van. Lehet más is így volt vele.

(Ja, képzeld el, nekem is vannak szlovák dédszüleim. Lehet nem kéne mindent szó szerint értelmezni.)

Nem kéne mindenféle összeesküvő indokot gyártani, hogy miért nem a kedvencünk nyert. El lehet fogadni másképpen is.

2014. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
87%
nekem csak az nem tetszik drága előző, hogy miért kell nácizni, ha valakinek ez túl sok, meg miért kéne mindenkinek ennyire liberálisnak lennie? 16 os karikával kellett volna adni az osztrák számát, mert a gyerekek akár rosszat is álmodhatnak tőle :D
2014. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!