Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiúk, Lányok! Az ilyen tinizen...

Fiúk, Lányok! Az ilyen tinizenekarok mint a Tokio Hotel, Backstreet Boys miért csak lány rajongójuk van?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a fiúk nem szeretik ezeket a bandákat de miért? És miért b*zizák őket? Mindig mikor jön egy tinizenekar 99%-ban lány rajongojuk van. De mégis miért? Ott van például a Nirvana, Beatles, ők is tinizenekarok voltak, mégis nekik rengeteg fiú rajongojúk van. De miért?

2014. máj. 17. 20:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22%
Kb egy hete azt mondtad hogy leállsz ezekkel a kérdésekkel. Nem sokáig bírtad, de ugyanúgy ki leszel tiltva ahogy az előző 5-6 profilod is. Egyszer hátha felfogod mi a baj.
2014. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind előítéletek. A Backstreet boys-ról nem nagyon tudok nyilatkozni, de talán azért szeretik őket szinte csak a lányok, mert az ő imidzsük erre lett felépítve. A lányok a megcélozandó közönség, ilyen egyszerű. Meztelen felsőtestű fiúk táncolnak és romantikus dolgokat énekelnek, valljuk be, egy fiú részéről nem túl férfias dolog backstreet boys posztereket tartani az ágya felett.

A Tokio Hotellel viszont eléggé más a helyzet, ők abszolút nem a B.Boys kategória. Ha valaki figyelemmel kíséri a karrierjüket (és ez nem elvakult rajongást kell hogy jelentsen, hanem szakmai figyelmet), náluk nagyon szépen lehet látni, hogy egyes országok, területek mennyire máshogy viszonyulnak a dolgokhoz, mennyire befogadóak, mennyire nem. Magyarországon, vagy Németországban hihetetlen ellenszenvet váltanak ki a fiúk körében, persze vannak fiú rajongók is. Dél-Amerikában, vagy Ázsiában viszont ezzel ellentétben rengeteg fiúrajongójuk van. Emellett a Facebook-on az is látható, hogy rengeteg homoszexuális fiúrajongójuk is van. A 2 együttes között, akiket most említettem, egy közös dolog van: amivel hírnevet szereztek maguknak, elsődlegesen nem csupán a zene, hanem a szexualitás. Talán a legfontosabb eszközük. De más megközelítésből. A Tokio Hotel énekese megosztja a lányok véleményét is, valakinek ez egyáltalán nem jön be a nőies imidzs miatt, valakinek meg a zsánere a törékenysége, a kedvessége miatt, mert azt látod, jobban ért a nők nyelvén a legtöbb férfinál. Én egyébként gy gondolom, hogy a Beatles számára is egy jó eszköz volt ez, hiszen a lányok majd elpusztultak a szerelemtől a koncertjeiken, mégis legendák lettek...szóval attól, hogy van egy bandának egy eszköze amivel magához tud húzni célközönséget, nem jelenti azt, hogy zeneileg nem lehetnek jók.

Remélem segítettem!

2014. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!