Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Hova tűnt a...

Fiúk, Lányok! Hova tűnt a Tokio Hotel?

Figyelt kérdés
Már legalább 2010 óta semmit nem hallani rolúk. Hova tűntek? 6-7 évvel ezelőtt a csapból is ők folytak, mindenhol ott voltak. Most meg hírtelen eltűntek de miért? Vagy a Tokio Hotel is divatzenekar volt? Én nagyon bírtam őket, fúú régen mennyire nagy szám volt a Tokio Hotel.

2014. máj. 17. 01:18
 1/3 anonim válasza:
Tudtommal egy vita miatt feloszlott, de ez nem biztos, mivel ezt csak hallottam. Biztos infót nem tudok róla mondani, csak én így tudom.
2014. máj. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem oszlott fel. dolgoznak az új albumon azt, hogy mikor fogják kiadni titok, de annyit tudni biztosra, hogy ebbe az évben......am ha divatzenekar lett volna akkor 2013-ba nem kapták volna meg a legjobb rajongók díjat.
2014. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"am ha divatzenekar lett volna akkor 2013-ba nem kapták volna meg a legjobb rajongók díjat."


De. épp ez a divatzenekar definíciója. Különben is, a rajongótáborért lehet díjat kapni? Mikor valaki egyszer ezt írta valahol, azt hittem, viccel. Nem volt velük bajom, de ők voltak gyerekkorom Justin Biebere, csak nem viselkedtek pofátlanul.

2018. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!