Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz h felbomlott a Guns N'...

Igaz h felbomlott a Guns N' Roses?

Figyelt kérdés
Azt hallottam h Axl Rose hangja nem a regi(gondolom a sok kiabalas,esetleg drog,alkohol miatt)...
2009. dec. 30. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már 15 éve nem az igazi... most kb 10-20 zenész van a bandában, de a régi tagok nélkül nem az igazi.
2009. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, folyamatosan bomlik. Az egyetlen állandó tag Axl... Á, a régi jó Guns n' Roses volt az igazán jó...
2010. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igen egyetértek..a régi volt a jó,viszont a budapesti,2006 májusi koncertjük akkor is nagyon tetszett!!Anélkül,hogy érdekelne,kik voltak a bandában 4 éve(egyiket se tudtam ki,Axl Rose-n kívűl).

Hangja fergeteges volt,fizikailag jól nézett ki(igaz már nem szaladgál annyit mint régen tette),de a 2,5 órás késése betette a kiskaput....tehát hogy feljönnek a színpadra éjfél előtt 15 perccel...és akkor annyit nyög ki Axl hogy "accept my apologies,but I've had a pretty fucked up day".....tehát volt k***va anyázás...nagyon sokan már kimentek a stadionból mire ezek feljöttek a színpadra...de én azt mondom megérte:)Nagyon tetszett!

2010. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
az ujat chines democracynak hivjak de egy ugymaondjam kaki mert axl elhagyta stilusat szornyen nez ki slash duff izzy es steve nelkul egy kalap fos
2010. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsónak.

A Guns nem csak AXL-ből állt, teát minél jobban távolodunk az eredeti felállástól, annál szarabb lesz... pedig a régi guns-t senki nem tudja már rajtuk kívül visszahozni.

2011. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!