Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írtam egy rap számot, kaphatok...

Írtam egy rap számot, kaphatok véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja fejeztem be az első rap számomat, majd felvettem egy mp3 lejátszó segítségével.

https://www.youtube.com/watch?v=FOvUPRVvTMo :D

Most a véleményeteket szeretném kérni, hogy megérné-e befektetni egy stúdió felvételre? :D

Bármiféle építő jellegű kritikának örülök, de ha csak azért ba szakodsz mert nincs életed, hallgasd meg a számot, mert benne van a véleményem rólad ;)


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!

17/F



2014. máj. 28. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egész jó lett.:)

15/L

2014. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A szöveg jó, pont olyan mint a többi mai rapsláger..

Az viszont nem tetszik ahogy rappelsz, ha fel akarod venni profi minőségben akkor gyakorolj még, mert így csak pénzkidobás lenne.

2014. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rappelni, a szöveg nagyon alap és semmi mondanivaló...
2014. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1 Azért nem tettem fel az egészet. Tisztában vagyok vele hogy még gyakorolni kell.

2 A mondanivalót 1 verze + refrénből nem fogod érteni.

3 Ha van valami ami jó benne, akkor az a szöveg! Mondhatsz bármit, de a rímeim a legtöbb magyar 'profi' rapperrével vetekszenek. Bocs.

De ha te jobban tolod akkor ne csak pofázz. Kösz

2014. máj. 30. 15:16
 5/19 anonim válasza:

Inkább tanulj és menj egyetemre a reppelés helyett...Nem, bármennyire is feka akarsz lenni, nem fog menni.


Őszinte kritikát akarsz, ez nagyon gyenge. A szöveg primitív és ocsmány. Mi ez a kukás meg Dubai szöveg? Ennyire gengszternek hiszed magadat? Rettenet primitív. Ahogy ezzel a gizda hanglejtéssel előadod, tényleg tökéletes képe egy külvárosi suttyónak. Vagy azzal szeretnéd kompenzálni a gyenge előadásmódot, hogy minél ocsmányabb nőalázó szöveget tolsz?


Csak egy jótanács: Ezzel a dologgal csak megalázást és kinevetést fogsz kapni, szóval inkább hagyd a fenébe, nem ér ennyit az egész. Jobb ha elfelejted a rap karriert... 17 évesen én is baromira el voltam tévedve, művész akartam lenni, sz*rtam az egész életre, az érettségire stb... Nagyon meg is szívtam az egészet, 23 éves koromig vergődtem a saját levemben kb, csoda, hogy anyámék nem vágtak ki otthonról. Aztán hatalmas nehézségek árán, újra leérettségiztem matekból és infóból, most pedig már jóideje mérnök egyetemre járok.. ha minden jól megy már a gyakorlati helyen ottmaradhatok, és építhetem a karriert. Hidd el iszonyatosan bánom azt az 5 évet amit elszartam az életemből a "művészkedéssel"... hobbinak jó, de egyszerűen ehhez tehetség kell. Az összes művész/zenész haverom már rég nem ebből él, max mellékkeresetként.


Remélem nem vetted nagyon mellre a kritikát, de őszinteséget kértél... Nem attól lesz jó a rap, hogy minél alázóbb ocsmány az egész. Ez költészet, és ehhez tehetség kell.

2014. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Most jöttem rá, hogy ez ember függő.

A múltkor felraktam egy másik számot, tökéletesen volt megírva, trágár szó nélkül, teljesen 'költői' volt.

Akkor azt a kritikát kaptam, hogy ez nem is rap, mert nem elég trágár.

Most meg az a baj, hogy az.

Bocs, de mostmár senki véleményére nem vagyok kíváncsi.

Azért csinálom, mert szeretem.

Tisztában vagyok vele, hogy gyakorolni kell.

Mikor elkezdtem, a szövegeim is gyengék voltak, most meg a legtöbb rapperét felülmúlják. ;)

... A másik meg az, hogy kit érdekel hogy te mennyire szartad le a sulit?? Bocs, de az átlagom 4,5 fölött van.

Egy szóval nem mondtam hogy abba hagyom az iskolát.

Okcső

2014. máj. 31. 09:31
 7/19 anonim ***** válasza:
Kikkel vetekednek?Esetleg a sz*ros Mr Bustával?Fasorba se vagy Steve-hez,a Killakikitt-hez,vagy Tkyd-hez képest!Azért ilyeneket ne állíts!Egyébként elmegy a rapped.Sok sikert hozzá! ;)
2014. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Hát nem pont erre a szövegre gondoltam :)

Ennél 100x jobbak is vannak :D

2014. jún. 1. 18:21
 9/19 anonim ***** válasza:
Kikre?
2014. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
AKPH?
2014. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!