Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaphatok egy véleményt? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok egy véleményt? :D

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságomból és unalmamból adódóan, érdekelne a véleményetek. Fiúké és lányoké is egyaránt! :D

Akkor mesélek egy keveset rólam:

17 éves vagyok és most ez elején leszögezem hogy lány. (mielőtt elfelejteném xdd) Van egy öcsém, aki irtóra fárasztó még így 13 éves létére is. Én alapjáraton egy humoros, pörgős, okos, néha idétlen lány vagyok. Ha meglátok egy jó pasit, vagy esetleg zavarba jövök akkor elég sűrűn megesik hogy nekifogok bénázni, ami számomra halál ciki. Pl.: *lő jócsávó jön az utcán* én meglátom..és hopp felbukok a saját lábamban, vagy megbotlok egy patkában.stb. másik szitu: *lő barátnőm megdícsér* mosolygás közben kijön az üditő a számból (persze csak ha iszok közben) xddd, lecsúszok a suli lépcsőjén, rácsukom a kezemre a vécéajtót.. vagy beütöm a fejem a padba. Sorolhatnám..szóval mindig égek és bénázok. Anyám szerint ha nem lennék ki kéne találni. Nem iszom halál részegre magam egy buliban sem, sőt nem is sűrűn járok max évente 4-5x, nem cigizek, nincs tetkóm, piercingem, semmilyen betegségem sem! És nem tudom, de a mai világban szerintem sokat ér az hogy nem tartozom a többi tinir*banc közé, és ezt nem felvágásból mondom, mert ugye ki mit gondol elven mennek ezek a dolgok. :) Persze csak hogy ne fényezzem magam, vannak rossz tulajdonságaim is pl.: néha hazudok, hisztizek és volt egy depressziós korszakom is. Ezeket kinőttem azóta, már csak halovány része van jelen az életemben. Na mindegy:DD Pozitív, negatív kritikák is érdekelnek. FIÚK, LÁNYOK is írhatnak, mert úgyis unatkozom . :c Priviben küldök képet meg videót is. Ha többet akartok tudni akkor nyugodtan kérdezzetek. :*


2013. okt. 30. 16:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
szóval te vicces szinten , szerencsehiányos vagy :D
2013. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Érdekes csaj vagy.Talán sok is.Vagy sokk?!Nehéz eldönteni.
2013. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
unalmas vagy...már, már fárasztóan és önkényesen feltűnési viszketegségbe torkollik a bénaságod.
2013. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ezt kivételesen jó volt végigolvasni:D
2013. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Hozzám jössz? *-* xddd

Kíváncsi lennék arra a képre és milyen videó? :O

Megmutatod? :P

17/F

2013. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az mindenképpen szimpatikus, hogy nem vagy tipikus tiniribi. A leírás is tetszik, az ügyetlenség, "szerencsétlenség" pedig lehet vicces is, attól függ milyen a helyzet és hogy fogja fel az illető. Bár azért, ha túl sokszor van, az már idegesítő is lehet :)

Nem a te korosztályod vagyok, de képet szívesen látnék, ha másért nem, hogy a tulajdonságokat archoz is tudjam kötni. Az jelentősen meg tudja változtatni (akármilyen irányba) a leírtak értelmezését, a véleményt. :)

2013. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#1 - annyira azért nem, ha nagyon koncentrálok ez elkerülhető :$


#2 - neee XDDDDDDDDDDDDDD ja..inkább sokk, kettő "K" betűvel :)

#3 -kösz, ez fájt :|

#4 - irónia? :D

#5 - írj privit, ha még nem tetted meg! :)

#6 - kösz6önöm szépen! :) te is írj és küldök

2013. okt. 30. 16:11
 8/26 Amazon lány ***** válasza:

Szerintem ez tök aranyos meg vicces dolog, de ha elfogadsz egy jó tanácsot, pár éven belül változz meg, mert ha ilyen maradsz, a fiúk nem fognak komolyan venni soha.

A kordbelieknek ez még lehet, hogy tetszik, de pár év múlva ciki lesz, hidd el, tapasztalatból tudom. :)

2013. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Írtam de nem kaptam semmit.. azthiszem xdd

Ha jól tudom az #5 voltam :P

2013. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
#7 hát nem volt ilyen átlagos unalmas szöveg amit általában senki sem olvas végig:Dbiztos vicces lehetsz élőben én egész nap dícsérgetnélekxDD
2013. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!