Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lady Gaga-t művésznek tekintit...

Lady Gaga-t művésznek tekintitek vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?

2014. jún. 2. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Ő szerintem egy ripacs bohóc. Ha a bohócot lehet művésznek tekinteni...... de nem, még úgy sem, mert a valódi bohócok anno. tudták szórakoztatni értelmesen a gyerekeket, de ez a Kokos ..... csak megrongálná szegények tudatát, azzal, amit csinál a nagy publikum előtt.


=(


Nekem ez a véleményem.


Egyszer talán ha letett valamit az asztalra, amikor 1-2 alkalommal hajlandó volt még számomra is elviselhető nem agyonfűrészfogazott instrumentális számokat komponálni..... de lehet, hogy azokat már nem is ő csinálta.

2014. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Az nem inkább valami celeb? A celeb meg a nyilvános senki.
2014. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem tartom annak. Ahhoz zeneileg is fel kellene valamit mutatnia, és nem csak népszerűség terén. Attól nem lesz valaki művész (vagy zenész), hogy csinál pár tucat popszámot, amivel íressé válik. Több olyan hobbyzenekar van a városunkba, akik sokkal inkább művészek a zenei teljesítményük miatt, mint Lady Gaga, annak ellenére, hogy alig ismertek.
2014. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lady Gaga-t mostanság divat lett oltani meg semmisnek tekinteni a zenei munkásságát..

Nem csak a celebet kell látni benne,igen is nagy zenész, több hangszeren is tud játszani, nagyon jó a hangja és a koncertjein nem szokott playbackelni és rengeteg táncol.

Rá lehet keresni nyugodtan az akusztikusan előadott dalaira és utána lehet mondani,h szar meg nincs hangja...

[link]

[link]

egy kis jazz Tony Benettel: [link]

:)

2014. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ensem ertem hogy miert lett d

ivat szidni gagat. Es hogy a ...-ba lehet celebnek vagy senkinek nevezni??? Ritka gyinyoru az elo hangja, tobb hangszeren jatszik, emellett emberileg is peldakep lehet barki szamara. Ez az en velemenyem, le lehet pontozni, de a velemenyem fenn tartom.

2014. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!