Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2010 SZIGET? Diákmunkára hol...

2010 SZIGET? Diákmunkára hol lehet jelentkezni? Az oldalukon nem találtam. És ez hogy működik? 16 éves vagyok és barátnőmmel mennék.

Figyelt kérdés
Voltál már ott dolgozni? Milyen volt? Mit csináltál? Hogy érezted magad? Mennyire volt kötött? mennyit kaptál?Mesélj kérlek:DD
2010. jan. 2. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nővérem dolgozott ott bárban pultosnak, és úgy tudott jelentkezni, hogy a megyénkben az újságban feladott a Sziget egy hirdetést, hogy innen is várnak jelentkezőket. Na hát elég sokan vállalkoztak, és csak 1 fiút és 1 lányt vettek fel - nővérem végül úgy kapta meg, hogy az az 1 lány visszamondta, és tesóm is már dolgozott előtte McDonald's-ban, szóval gondolom, ez is eléggé számított. A fizetésére nem emlékszem pontosan, de úgy rémlik, elég sokat kapott. És hát ugye mindig menni akart mindenféle koncertre, amit úgy tudott megoldani, h 5 napon keresztül nem aludt 2 óránál többet :D Az is csoda, hogy haza tudott vánszorogni a végén, olyan volt, mint egy leépített zombi. Egyszer szerintem megéri ott dolgozni, de ha nem érdekelnek a fellépők, akkor többször is :)
2010. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor kb esélytelen vagyok.

Azért köszi:(

2010. márc. 25. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

/előző vagyok/

Ezt azért nem mondhatnám. Pl az ilyen könnyebb munkákra, mint szórólapozás, kvízkitöltő, parkolóba őrnek, stb, ezekre szerintem felvesznek akárkit. A lényeg a jó megjelenés, kisugárzás, esetleg a nyelvtudás sem árthat. De ha jól tudom, akkor most május eleje fele fogják kiírni a pályázatot, szóval lehet kitölteni jelentkezési lapot, ott kell majd gondolom írnod magadról nekik dolgokat, aztán vagy elhívnak, vagy nem.

2010. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!