Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha folyton a barátnőm múltjára gondolok!? Lassan 3 hónapja vagyok a barátnőmmel! 19 éves lefeküdt kb 4 emberrel előttem! Volt hogy a srác nem volt barátja mégis többször megtörtént vele.

Figyelt kérdés
Nagy nehezen elmesélte hogy kivel mi történt mert engem ez betegesen zavar mai napig! nagyon szeretjük egymást de mindig bennem van mi van ha hazudik?mi van ha nem vagyok neki elég jó? hol ott ő mondta többször is hogy soha senkivel se volt ilyen jó(szex,hülyülni,együtt lenni,).Nem tudom félretenni a múltját!folyton kérdezgetek és idegeskedek:S szép pár vagyunk az előző barátai vagy akik kihasználták (közelembe se érnek) azt mondta!Mit tegyek hogy félretudjam tenni a múltját és szeretni tudjam teljes szívemből? 21 F
2011. aug. 18. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy képes elfogadni nem lesz hosszútávú a kapcsolatotok...
2011. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mar az hogy elmondta neked,annyit jelent hogy meghisz benned.Probalj ebbe belenyugodni,es elfogadni,amit tett,emberi dolog.Mit tennel akkor,ha elhagyod,valamikor raakadsz masikra,majd par ev mulva megtudod,ez az uj se volt jobb,neki nem 4volt hanem 10,csak ö nem mondta el.Visszasirod ezt a baratnöd?Örülj ,hogy ilyen baratnöd van,aki aki nem titkolodzik,es tedd tul magad ezen.
2011. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Miert törödesz a multjaval,az a lenyeg ami most van.gondolom neked is van multad.nem vagytok mar gyerekek.ha 30evesen lessz majd egy baratnöd,vagy feleseged allandoan azt fogod töle kerdezgetni,hogy kivel hogy dugott,vagy mi?
2011. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
eleinte titkolta apránként derültek ki a dolgok!de most a lista végére értünk azt mondta!nehéz elfogadni hogy 19 éves és ez történt vele!kihasználták !soha senkitől nem kapott szeretetet!de mai világba meg nem is találnék jobbat,valószinü hogy ez a szám nem is olyan sok?
2011. aug. 18. 18:49
 5/11 A kérdező kommentje:
most 21 évesen ezeket kérdezgettem sajnos:S nekem 1 barátnőm volt 4 évig !senki mással nem feküdtem le pedig nem vagyok csúnya gyerek sőt!(nem nagyképűség)egyszerűen nem vagyok olyan ember
2011. aug. 18. 18:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Barkit talasz,a multjarol a pontos igazat sose fogod megtudni,ez erthetö nem?becsüld meg ami van,mert csak akkor fogod ertekelni jobban,ha nem lessz.Ez igy van minden massal is.Amig valami a kezünkbe van,nem ertekeljük,csak akkor ha el´veszitjük,es ö miert kell olyan legyen mint te?Olyan nöt sehol nem fogsz talani.
2011. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mindent tudok elvileg róla!a jelszavait mindehova!a telefonját bármikor nézhetem!mindent!ezért akartam ezt is!és ez igy volt teljes hogy elmondta
2011. aug. 18. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

ne idegesíts 4 ember sok?

mit szóljak az én 20évemmel 19nél tartok :D de ebben mi olyan rossz? a mostani párom sose kérdezné meg egyszerűen nem ez a lényeg...

de tényleg nem mindegy? tök röhejes ez az egész. védekeztünk azt kész mindenkivel (kiv a mostanival)

bolhából elefántot basszus ennél nagyobb gondod ne legyen

2011. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha igazán szeretnéd, el tudnád fogadni a múltját is. Az is az emberhez tartozik ugyanis. Ne haragudj, de nagyon éretlen személyiség vagy még.
2011. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Hülyeség ezen szenvedni, gondolom neked is volt múltad, mindenkinek van... Foglalkozz csak a bnöddel, ne törődj mással.
2011. aug. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!