Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyedül zenét tanulni?

Egyedül zenét tanulni?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy tanulhatnék meg itthon egyedül énekelni és gitározni?

2014. júl. 2. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Énekelni azt sokszor énekelj magassabbat is mélyebbet aztán az elválik.Gitározni azt én is itthol tanulok már kb egy fél éve és hát már tudok valamit,én innen is tanultam:

[link]

Meg megvan nekem ez a könyv, amiből úgy szint:

[link]

Előbb tanuld meg a hangokat rajta, aztán az akkordokat,először picit nehéz, azt se tudtam h álljak neki, de mostanra már nem annyira,még nem tudok sok mindent, de már vmit. Hát sok sikert hozzá!! Remélem segítettem!! :))

2014. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm sokat segítettél. :))
2014. júl. 2. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A gitározással kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy rengeteg gyakorlás kell hozzá. Kezdd az akkordok tanulásával, és néha nézz meg egy videót, hasonlítsd össze a kézmunkád a gitárossal, és ha kell, javítsd ki magad. Martyzsongs YouTube csatornája hasznos e célból. Ha tudsz angolul, érdemes tőle (is) tanulni. Nyílván nem a gyorsaság, hanem a helyes kéztartás, mozgás a fontos kezdőként.

Ha tudod az "alap" akkordokat, kezdj el az akkordváltáson dolgozni. Válassz ki két, egymáshoz hasonló akkordot, és játszd el őket egymás után. Variáld őket, és az elején a pontosságra törekedj, ne a gyorsaságra.

Én azt vettem észre, hogy nem érdemes elkezdeni dalokat tanulni, amíg ezek az alapok nincsenek meg. Nekem speciel semmi sikerélményem nem volt a dalokkal, mert hihetetlenül pontatlan voltam.

Ha úgy érzed megyeget az akkordváltás, akkor érdemes egy egyszerűbb dallal megpróbálkozni.

2014. júl. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2014. júl. 4. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!