Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek jobb a zenei ízlése?...

Kinek jobb a zenei ízlése? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na. Az egyik osztálytársam folyamatosan szekál a zenei ízlésem miatt.


Amiket Ő hallgat:

Justin Bieber

One Direction

ByTheWay

SP

és társaik...


Amiket én hallgatok:

Arctic Monkeys

The Grenma

Anti Fitness Club

Punnany Massif

Children of Distance


Szerintetek kinek jobb a zenei ízlése?



2014. júl. 5. 16:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
A tied valamivel jobb.De még ez is távol esik tőlem.
2014. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy nincs olyan, hogy jobb zenei ízlés, mivel mindenki szerint az a legjobb, amit ő hallgat. Például az én ízlésem szerint egyikődöké sem jó, mivel én teljesen mást hallgatok. De ha nagyon kell választani, akkor a tiéd szimpatikusabb, talán az Arctic Monkeys miatt.
2014. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése.


Ha a zenéket nézem, akkor a tiéd nyerne. Viszont ha az ízlés kiforrottságát nézem, akkor te veszítenél.

Ő megmarad egy stílusnál, amíg Te nem tudod eldönteni, hogy most mégis mit szeretsz.

2014. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Ekkora f***ságot... ki mondta, hogy meg kell ragadni egy stílusnál? Amúgy meg stílust nem lehet értékelni, mindenkinek más tetszik. A te ízlésedben az Artic Monkeys-on kívül mindent nagyon utálom, a másik személyénél meg mindet. :D
2014. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A tiédben csak az Arctic Monkey jó, az összes többi nálad és tesódnál is szörnyű. Ennek ellenére nem értek egyet a 3. válaszadóval, nincs olyan, hogy "nem kiforrott" a zenei ízlése azért, mert több stílust is hallgat. Nincs azzal semi gond, ha több eltérő stílust is szeret, attól nem lesz kiforratlan. Én is szeretem a metált, rockot, és a jazzt-bluest is. Pedig nem sok közük van egymáshoz.
2014. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, megint olvasom, nem a tesód, osztálytársad:)
2014. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ:D

Amúgy igazából mostanában rengeteg Arctic-ot hallgatok, a többit nem annyira gyakran...:)

2014. júl. 5. 19:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy le kell ragadni egy stílusnál?

Hallgasson amit, szeret.

A kiforrottság azt jelenti, hogy már megtaláltad a számodra tetsző stílust vagy stílusokat, magyarul van egy kis céltudatosság a zenehallgatásban.


Itt aki írta, hogy rockot, metált, jazzt, bluest hallgat, annak már kiforrottabb a stílusa, mert legalább tudja mit szeret. (Azt hozzá tenném, hogy a rock alapjáraton tartalmaz jazz és blues elemeket is, a metál meg a rockból alakult ki, szóval több közük van egymáshoz, mint gondolnád.)


A kérdező csak annyit tud, hogy szeretem az alábbi együtteseket. Lehet az osztálytársa is csak ennyit tud felhozni, de ő véletlenül (vagy szándékosan) már elkezdett kiépíteni egy stílust.

2014. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én az osztálytársédból csak a one direction jönne be a többi nem,a tiedből a childern of distance szóval szerintem egyenlő
2014. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Váo, még egy kérdés, amelyben az illető azt várja, hogy megdicsérjék, amiért Ő nem a populáris divatzenéket hallgatja. Kissé már tele van ezekkel a gyik. A Grenma kivételével én egyiket se szeretem személy szerint, de nekem ettől nem lesz jobb vagy rosszabb az ízlésem, mint neked.

AZ ízlés egy szubjektív dolog, nem lesz valakinek rossz az ízlése, mert R&B-t hallgat, míg a másik szerint a rock a menő. Nekem nincs bajom a One Directionnal meg a társaikkal, mindig is voltak és lesznek ilyen pár évig tartó nagy sztárok, akiket az emberek elfelejtenek, most miért baj, ha valaki szereti őket? Ettől nem lesz valaki kevesebb, csak mert nem fikázza őket, csak mert annyival menőbb beszólni azoknak, akik ezeket szeretik és hangosan fújjogva kijelenti, hogy milyen gagyik meg szenny. Az ember ízlése folyamatosan változik, azért mert pl. egy 14 lány ezt hallgatja 5 év múlva teljesen mást fog. Ennyi erővel én is beszólhatnék, mert te meg az emó AFCt hallgatod.

Az osztálytársad meg te is eléggé gyerekesek vaytok, mert beszóltok egymásnak azért, amiért a másik másfajta zenét szeret illetve azon versengetek kinek jobb az ízlése.

2014. júl. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!