Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitáron meg lehet...

Elektromos gitáron meg lehet tanulni a klasszikus gitár tudása nélkül is?

Figyelt kérdés

Nyilván nehezebb, de abban reménykedem, hogy nem lehetetlen... :)

És ha igen, mivel érdemes kezdeni?

14/L



2014. júl. 7. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nehezebb. Ugyanolyan nehéz.

Nyugodtan kezdheted elektromossal, ha azon szeretnél játszani.

2014. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 7. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedved. Elösször marha nehéz lesz, fájni fognak az ujjaid meg minden. Aztán idővel jobb lesz. Amúgy milyen gitárod van? És hányas húrok vannak rajta?
2014. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. Tényleg ne vedd el a kedvét. :-) Ha fogtál volna a kezedben fémhúros klasszikust, nem mondanád ezt. Én azzal kezdtem és utána az elektromos húrjai határozottan puhának tűntek, eleve közelebb is vannak a húrok a fogólaphoz. Szóval nem feltétlenül nehezebb a klasszikusnál, mert sokan meg azon kínlódnak ez utóbbinál, hogy széles a nyak és nem érik át.Technikailag meg ugyanazokat az alapokat kell először elsajátítani elektromoson, mint akusztikuson. Szóval hajrá!
2014. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. voltam. bocsánat! Fémhúros akusztikus akartam írni! A klasszikus nylon húros.
2014. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet.


Semmi összefüggés nincs.

2014. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még semmilyen. Éppen azért tettem fel a kérdést, hogy érdemes lenne-e venni egyet. Köszönöm :)
2014. júl. 8. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!