Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek hisztek, Paja G-nek,...

Kinek hisztek, Paja G-nek, vagy Mr Bustának? (a westendes storyval kapcsolatban) És mi a véleményetek erről az egészről?

Figyelt kérdés

Én inkább Bustának hiszek, mert az alábbi videóban is Paja G "testvére" ejt meg egy egyértelmű hazugságot. http://www.youtube.com/watch?v=S6WDGDGqLdk

Azt mondta először, hogy látta az "egyik AK-s gyereket". Utána azt mondta, hogy Busta 2 testőrrel jött. Az egyik testőr Giajjeno volt, vagyis az "AK-s gyerek". Érdekes, egyik pillanatban még tudja, ki az, utána már nem.



2014. júl. 26. 01:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem tom de nekem ezek a wantedes emberek nekem nagyon nem szimpik főleg akki a videóba beszél...
2014. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Egyiknek sem, és valószínűleg soha nem is fogom megtudni mi a teljes igazság erről. Abba viszont biztos vagyok, hogy a Pajáéknak van vaj a fülük mögött, és benne vannak dolgokba. Miszter Bastard meg egy fórumgengszter messziről keménykedő sutyerák. Egy kényszer nagyzoló tinédzser, egy felnőtt ember testébe zárva...
2014. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Busta hívta a rendőröket. Ennyi. Vamzer és kész.
2014. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Te voltál a rendőr akit hívott? Azért tudod biztosra?
2014. aug. 18. 00:28
 5/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez az egész felállás így nagy hülyeség, mert te ugyan olyan látatlanba akarsz hinni a Bustának, mint más a Pajáéknak, spekulálgatás csak, hülyeség. Úgy sem fog soha kiderülni hogy és mi volta teljes igazság... De az ilyen embereket le kéne szarni, nem érdemelnek ennyi figyelmet.
2014. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha Wanted megunja Busta beefelgetése elkezdenek valakit mást beefelni, találkoznak az meg leüti őket azt a Wanted kicsi szája is lenyugodna végre
2014. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok hinni neki, mert nem ismerem, és nem vagyok fanja. Viszont feltűnt nekem a videóban az a bizonyos dolog.
2014. aug. 18. 14:00
 8/23 A kérdező kommentje:
Csak olyan üti le őket, aki hozzájuk hasonló, normális ember nem megy bele ilyenekbe.
2014. aug. 18. 14:02
 9/23 anonim ***** válasza:
Csak keménykednek de majd ha kapnak vissza kézből egyet akkor majd vissza vesznek a pofájukból
2014. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Majd a börtönben.
2014. aug. 18. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!