Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt ilyen zenét kedvelő...

Vannak itt ilyen zenét kedvelő főként leszbi LÁNYOK? De nem csak nekik szól. És koncertekre is szívesen jár?

Figyelt kérdés
Szóval olyanokkal ismerkednék akik rock&metal zenéket kedvelik és ismétlem LÁNYOK. Mondjuk tény hogy Paddy and the rats nem pont rock és nem is metal de azt mindenképp ide kell sorolnom. Aztán: Depresszió, Road, Tankcsapda, Watch my dying, Leander... ezek így a főbb-ek és még vannak... Persze külföldi is van jópár. Egyenlőre most csak ennyi ha valaki úgygondolja írjon. Nagyon örülnék neki.

2014. júl. 26. 22:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaa és 16/l csak ez lemaradt a végéről..
2014. júl. 26. 22:24
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok magyar zene rajongó, persze névről ismerem őket, de azért sorolnál pár külföldit? Inkább azokban vagyok "jártas". :)
2014. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Főként koncert céljából írtam, és így persze magyarok kerülnek előtérbe. De persze írok neked külföldit is: Halestrom, Arch Enemy, Joan Jett, The Pretty Reckless, Eluveitie, Bring Me The Horizon, Bullet For My Valentine, Capture The Crown... most így ennyi jutott eszembe.
2014. júl. 27. 08:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Joan Jett, Tankcsapda, Debresszió, Pokolgép, Hooligans, Linkin Park,
2014. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a kedvenceim a The Pretty Reckless,Black Veil Brides és a New Years Day

16/lány/bi

2014. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
The Pretty Reckless, BMTH, BFMV, Depresszió, Road(pont tegnap voltam koncertjükön és kaptam pálinkát tőlük*-*), Leander. 15/L, Debrecen.
2014. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
The pretty reckless,BMTH,Leander és Halestorm*---* legjobbak:3
2014. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Depresszió, The Grenma, Tankcsapda, Road, Linkin Park, Green Day, Nirvana, Skillet :) 17/L
2014. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Capture the Crown, BMTH, Asking Alexandria, Crown the Empire, Paddy and the Rats, Eskimo Callboy, stb..:) 16/L/leszbikus
2014. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyarok kozul : The grenma, tankcsapda amiket nagyon, ezenkivul the pretty reckless, rise against, new years day, paramore, nirvana, red hot chilli peppers, cherri bomb meg meg rengeteg 16/l
2014. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!