Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még valaki olyan helyzetbe...

Van még valaki olyan helyzetben hogy szívesen menne koncertekre, fesztiválokra, de nincs kivel?

Figyelt kérdés

Rock/metálzenére gondolok most. Én például most ide szeretnék kijutni [link] , de egyszerűen senki sincs a környezetemben, baráti társaságomban aki egyáltalán elviselné az ilyesmit. Egyedül meg azért mégse akarok fesztiválra menni, pláne nem 3 napra egy idegen városba.

Ha valaki hasonló helyzetben van írjon, talán megismerkedhetnénk és lemehetnénk együtt.

19/F, Pest megye


Modiknak: Egyrészt tudom hogy nem szexualitással kapcsolatos, de itt az ismerkedésen van a hangsúly, nem a zenén, azért raktam ide, másrészt ezt a kategóriát többen is nézik. Szóval kérlek, ha lehetséges, ne helyezzétek át. Köszönöm!



2013. júl. 7. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de a nincs kivel mellett még ott van az is, hogy nincs miből, tehát ha lenne kivel, akkor is itthon ragadnék. Ez itten, kérem, Magyarország...
2013. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Finanszírozni sajnos én sem tudom másnak...
2013. júl. 7. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen mennék, de van barátom, szóval maximum barátkozásig terjedhetne az ismerkedés. :)
2013. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Haha :D Én is mennék, de ha csak ezen múlna és biztos beszerveznék valakit magam mellé, de nincs pénzem fesztiválozni. :D
2013. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Maga a belépő egyébként fesztiválos viszonylatban nagyon jó ár szerintem, gyakran egy-egy puccosabb fővárosi koncertért elkérnek 8-10 ezret.
2013. júl. 7. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Tetszenek az ilyenek, nem voltam még és kipróbálnám. Túl hangos zenét nem szeretem, de szívesen eljárkálnék vagy legalább egyszer kopróbálni.Írj. :)


22/N

2013. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is mennék fesztiválokra, de sajnos amellett, hogy nincs kivel az is közbejátszik, hogy nincs miből. :(
2013. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nah hát én fesztiválokra szoktam járni.Metalt hallgatok, de az ilyen zenéket az én barátaim se csípik.:D

Olyan emberekhez akik szeretik ezen zenéket és jó fejek,csapódnék,ha úgy van.De csak mint haver.


21l

2013. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!