Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kategorizálnátok a stílusom?

Sándorjános kérdése:

Hogy kategorizálnátok a stílusom?

Figyelt kérdés

Radiohead,

Thievry Corporation (főként a trip hoppos melóik),

Atoms for Peace,

Red Hot Chili Peppers,

Björk,

Tool,

In Flames,

Gorillaz,

Lorn,

Aphex Twin,

Akkezdet Phiai,

Soja,

Újabban sok sok trip-hop, pl. Glen Parker, Massive Attack,



2014. júl. 28. 10:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, meg fúziós dzsessz, főként rockkal keverve,

Pink Floyd is,

King Crimson is.

2014. júl. 28. 10:30
 2/6 anonim ***** válasza:
"normális"-nak.
2014. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, legalábbis az én stílusom is hasonló. Akkezdet Phiai, Dire Straits, The Offspring, Green Day, Wu Tang Clan, We plants are happy plants, Funktasztikus
2014. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Király azt hittem egyből rávágjátok, hogy valami elferdült, avantgárd, különc, sznob, vagy ilyen "hipszter" valami. :)
2014. júl. 30. 01:37
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem lepne meg, középiskolás osztálytársaim fele, vagy még annál is több egyáltalán nem ilyen zenéket hallgat, hanem sokkal slágeresebbeket. Olyat, ami elfér rádióban is, vagy pont oda is szánták. Rövid, hangulatkeltő, vagy érzelgős zenéket, néha telepakolva vonósokkal és pátosszal, vagy dubsteppel, vagy akár mind kettővel egyszerre.


Félreértés ne essék: nem idegenkedek, csak nekem kicsit felületes, mintha megelégednének kevesebbel is.

2014. júl. 30. 01:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem úgy tekint a zenére, mint a szerző gondolatainak a kivetülésére, elég nekik, hogyha jól szól, és kész. Nagyjából úgy viszonyulok az ilyen zenéhez, mint az agyatlan akciófilmekhez. Néha jó lehet kikapcsolni az agyam, de nem sűrűn hallgatok ilyeneket. #3 voltam.
2014. júl. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!