Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges az hogy zenei...

Lehetséges az hogy zenei ízlésem gyorsan megváltozott?

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen 2-3 hónapja még a pörgösebb, durvább zenéket szerettem(pl skrillex) , de azt vettem észre, hogy most már inkább a lágyabb lassabb zebéket hallgatom szívesebben. Ennek lehet köze egy lány hoz akivel sokat levelezek? Egyre többet beszélünk és egyre intimebb dolgokat osztunk meg egymással. Szerintetek összefügghetnek?

16 fiu


2014. júl. 30. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a lányhoz köze van e, de nekem is hasonló dolog történt.

Nemrég, a tech house és hasonló műfajokért voltam oda (most is)

de egy ideje szívesen hallgatom a nagyon komoly falrengető Excision féle dubstepeket is.

Szintén 16/f

Amúgy nem gondolkoztál még azon, hogy saját zenéket készíts?

Ha igen akkor dobj egy privit :D

2014. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szerelem tesz ilyet. Ha megkedvelsz valakit, akkor a lágyabb zenéket fogod hallgatni és Rá fogsz gondolni olyankor.
2014. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én 4 éve rappet hallgattam (NWA), 2 éve átváltottam popra (LMFAO). Másfél éve dubstepet hallgattam (Skrillex), 1 éve pedig újra a rap a kedvencem, pl. (Furakor, Mr. Busta, AK26). De azért a dubstepet is szeretem, de a popot már csak kicsit. Tehát a zenei ízlés nagyon ingadozó is lehet.
2014. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 NWA-ből ríltrílnyúzik? :D
2014. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja :D Garage, SCBP, Bloose Broavaz, Vicc Beatz, CK, is jók
2014. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!