Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megváltozott az ízlésem, és...

Megváltozott az ízlésem, és mostmár nem tetszenek a ruháim, mert sötétek, és alig van világos. Pénzem nincs. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A ruhásszerkrényem több mint a fele sötét cuccokból áll.. persze azért, mert régebben szerettem a feketét, de mostmár a világos jön be. Világoskék pólom egyáltalán nincs, a világosak közül is sötétebb árnyalatok vannak (pl. narancs, piros, zöld, ciklámen). Gatyáim közül is két világos farmerem van, és 4 sötét.. Egyszóval nem tehetem meg, hogy azt hordok amit akarok. xD és pénzem meg nincs, hogy új ruhákat vegyek.. ti ilyenkor mit tanácsolnátok?=/
2009. ápr. 4. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó állapotban vannak akkor tedd fel teszveszre,vagy valahol add el.Igy lesz pénzed.Szerintem ez a legjobb megoldás.Nekem bevált.
2009. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a teszveszen láttam már olyat h több (5-6) nyári polot árultak 200 ft-okért.. én is igy jártam egyszer... de nekem könnyű volt mertz van 2 nővérem és tölük loptam néha ruhákat:P
2009. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszii.xD

Majd megpróbálom.

Am én meg anyámtól szoktam lopni :D

2009. ápr. 4. 12:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Mmint tudja hogy elveszem..xD
2009. ápr. 4. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a turikat is kipróbálhatod, nem is hinnéd, hogy milyen olcsón és milyen márkás ruhákat tudsz beszerezni!
2009. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Sztem is érdemes lenne benézned jobb turikba!
2009. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

de szerintem valami világos vagy feltűnő kiegészitökkal is feldobhatod az amugy egyszerű sötét ruháidat:)

és ékszert te si tudsz késziteni:P

2009. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

vann nagyon yo sacond hand boltok pesten főleg,olyan jó márkás cuccokat kapsz fillérekért,hogy magad sem hiszed el.

Vannak ruhák amiket teszveszről,vateráról is betudsz szerezni,n vrratni is szoktam,met lolita ruhát Mo-on nem lehet kapni,sőt sok ékszeremet magam csinálom süthető gyurmából:DTegnap is nagy sikere vlt a Happy Berry fülcsimnek:D

2009. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
mi az a süthető gyurma??:) és hol lehet olyan szerezni?
2009. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előtted író vagyok.Ez egy gyurma,olyan amivel gyerekként játszottál,azzal a különbséggel,h ha ezt bedugod a sütőbe,kőkemény lesz.Hobbiboltokban lehet kapni az ára 300tól 600ig terjed
2009. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!