Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg tud tanulni az ember...

Meg tud tanulni az ember magától gitározni (akkusztikus gitáron) tanár nélkül? És ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 12:28
 1/5 anonim válasza:
100%
meg lehet tanulni, mert bizonyos emberekben megvan a zenei érzék, érzi a ritmust, hallja, hogy melyik hanghoz melyik akkord illik, mikor kell akkordot váltani. ezt érik és hallják egyesek. ezért van az h pl valaki igazán jól tud táncolni is, pedig soha nem járt tanárhoz. ha megvan benned a zeneiség akkor csak fogj egy gitárt és játsz!!!
2008. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen meglehet, én is így tanultam 11 évesen meg egy nagyon jó könyvvel(muszty-dobay), zenei érzékekkel is meg vagyok áldva. de sztem a középsuliban vagy ilyen helyen biztos van aki picit tanítgatna.
2008. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meg én is így tanultam és az előttem szólónak igazat kell adnom a Muszty-Dobai fantasztikus és egyszerűen megtanulhatsz. és ha már az alapokat tudod még mindig könnyebb elmenni tanárhoz ha fejlődni akarsz avgy magasabb szitnre lépni.
2008. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én 1-1,5 éve kezdtem gitározni, igaz, hogy elektromos gitáron, de nem jártam tanárhoz, és egész jól megy. Nézd meg ezeket a honlapokat:

www.gitartanfolyam.hu

www.gitarozz.hu

Igaz, hogy ezek inkább elektromos gitárra tanítanak, de le amiket tudni kell akusztikusra azok le vannak írva, akkordok képpel ábrázolva, stb. Ha meg már a számtanulásnál járnál, akkor töltsd le a Guitar Pro nevű programot, amihez lehet külön letölteni kottákat (tabokat).

2008. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Persze.Én fél évet jártam tanárhoz azóta nem és bármilyen dalt eljátszok.Általában egy gitár tanár az elején megtanít az alapokra(addig érdemes járni)onnantól már csak dalokat (amiket magadtól is simán meg tudsz tanulni neten) és mindenféle bonyolításokat tanít amire a dalok 95% ában nem lessz szükség...
2009. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!