Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudok olyas féle...

DeMoR kérdése:

Hogyan tudok olyas féle zenéket csinálni amiket pl. : Avicii?

Figyelt kérdés

Üdv!

Arra lennék kíváncsi hogy hogyan és miképpen lehet milyen programmal vagy mivel lehet

'' ilyeneket '' csinálni

tudom, nem olyan jókat akarok mint avicii mert arra nem lennék tuti képes,

viszont szeretnék valami hasonlót össze hozni

valami jó kis zenét !!!

Válaszokat előre is Köszönöm !!! :D


2014. aug. 6. 23:37
 1/2 The KID válasza:

Szióka!

Ott van pl. Reason nevű program, ez egy kicsit bonyi, de kerstem és találtam csak neked egy Music Maker nevű programot. Ez viszonylag egyszerűbb. Sajna mind2 fizetős, de Torrenten fent vannak.

Én is nagyon szeretem Avicii-t, de egy kicsit bonyolult olyan zenét csinálni. Viszont van itt egy videóklip, ami add egy kis inspirációt, és megmutatja, hogyan használd az ilyen programokat.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=YtZOk-OJ9mw

2014. aug. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felteszed az fl-t meg egy két populárisabb vst plugint mint pl. a nexus meg a sylenth1, megnézel pár future music-os videót meg egy két tutorialt a zeneelméletről meg a masterelésről, gyakorolsz 1-2 évet és máris tudsz hasonló zenéket csinálni, csak nem fog mögötted állni az at night menedzsment ezért valószínűleg soha se leszel híres.
2014. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!