Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kicsodák lehetnek a legjobb...

Kicsodák lehetnek a legjobb DJ-k mind itthon, mind a nagyvilágban?

Figyelt kérdés
Ha írtok neveket, akkor legyetek szívesek megindokolni, hogy miért pont ő és valamilyen linknek is örülnék ami elvezet egy meghallgatható zeneszámhoz a DJ-vel kapcsolatban.

2014. aug. 12. 20:56
 1/6 anonim válasza:

Ebben a világban mindenki dj.. Elmondom neked, én 8 éve gitározom, és még mindig van mit tanulnom. 5 perc alatt összedobok neked valami mosógépzenét gépen...


Ha azt kérdezed, hogy kik lehetnek a legjobb Rockzenészek, arra az a válasz, hogy ahhoz TEHETSÉG kell.

A te esetedben csak pénzre van szükséged.

2014. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki nagyvilágban is híres, az Myon & Shane 54, bár én nem szeretem őket, de elismerem.

Andro régebben járta külföldöt, volt egy-két zenéje, amit felkaptak, Nobody Moves-ban világszerte elismertek (Andro & Pixa).


Akit nagyon szeretek még, és külföldi kiadónál is ottvan, az JumoDaddy (PlayMe Records, dubstep arcok biztos vágják, plusz IrieMaffia-ból lehet ismerős, illetve Kelemen Kabátban-nak írja a zenéket többek között), melbourne bounce stíluson belül Dirty Palm (Deorro játsza a zenéit), a veszprémi Slap in the Bass (ők régebben aktívabbak voltak, de Crookers kiadójánál jöttek/jönnek számaik), debrecenben Massive Vibes, nekik is játszogatják a zenéiket, Monstaz is ismert, bár róla az hírlik, hogy elég nagypofájú. Drop The Cheese a bigroom arcoknak, bár ők inkább itthon tevékenykednek. Egy-két ismerősöm van akik minimalban utaznak, nekik is játszák a külföldi minimal arcok a zenéiket, illetve vannak feltörő tehetségek más műfajban is, érdemes nézni többek között B:Azta illetve Skrude munkásságát is.

2014. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gitározol rendben, nagyon helyes. Az, hogy mosógép vagy bugyborékzene? Igen azt is aláírom! Szeretem ezt a stílust, de meg kell, hogy mondjam, hogy egy rétege, része és pont az amit mostanság a leginkább futtatnak igazából majdnem a hallgathatatlan kategóriát üti meg. Főleg a Tomorrowland-s vonal, ahol elkezdenek egy szettet és majdnem végig olyan, mint ha valaki ütemesen nyomkodná a kapucsengőt és közben ököllel ütné verné a kaput ami döng mint állat. Szóval egy kissé idegesítő. De! Ott vannak a legnagyobb DJ-k akiknek már úgy ahogy te mondod, jó formán nincs is már szükségük a gépekre, ahogy te gondolod, mert akár egy száll gitárral megirnak és előadatnak (felénekeltetik) olyan zenéket amik még a Clubokban is simán megállják a helyüket. Ezek inkább az amerikai és a külföldi vonal, leginkább a tengerparti beach partikhoz köthető nagy DJ-k. A rock zenére visszatérve. Igen jó az is. A gitár az élő hangszerelés stb. az mind remek, de amire épül a rockzene (fejrázós tombolásra) mind tovább fokozható, amikor nagy ritkán feldolgoznak egy-egy nagy rockvilágslágert a nagyobb nevek és amikor hallgatod egymás után a kettőt, egyszerűen az addig nagy kemény rocknak hallatszó eredeti szám, valami kis lötyögő énekelgetésnek tűnik, ami már old kategória (már bocsesz)
2014. aug. 14. 06:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Első: hajrá. Majd küldj egy linket. Én 8 éve csellózok, szólóban és zenekarban is. De emellett imádom az elektronikus zenét. Igen, vannak igénytelenebbek is, azokkal sincs bajom, de vannak igen is szép számok. Főleg még a 2000-es évekből. Csak pár név: Gigi 'd Agostino, a régi Tiësto, Armin van Buuren, Cosmic Gate, ATB akiket zeneileg is komolyan elismertek. A rock zenét is szeretem, de inkább a régi klasszikokat. Én inkább a Progressive House és a Trance vonalat kedvelem manapság. Hazai DJ-k közül nekem a Stereo Palma a kedvencem, Náksi Attila tényleg érti amit csinál. Külföldön meg jelenleg Armin van Buuren, Martin Solveig, Benny Benassi, Afrojack. Ők még talán tényleg mixelnek és nem Ghost producerkednek.
2014. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez az elektronikus zene mint fogalom, még nekem is, aki szereti egy szitokszónak hallatszik, sőt ha beszélgetve van róla egyenesen kínosnak találom a témát, és társalgás közben még én jutok el általában oda, hogy az nem zene, mert bárki tud gombokat meg kijelzőket taperolni ritmusra. A másik az, amit mondotok, hogy a mai világban már tényleg mindenki DJ......bár ezt nem tudom, honnan veszitek. Csak jól hangzik azért ismételgetem.:-D

Sőt! egyenesen gyűlölöm, amikor valami ficsuri micsuri kis vagy nagy gyerek úgy túrázgat az autójával a város közepén, hogy döng benne ez a shit. Mert akkor nagyon büdös shit ám!

De viszont amikor valakitől kap az ember akár lemezt, vagy a neten meghallgat különböző Dj-ket, akkor viszont rájön, hogy a mai világban ez a zene a jó (amiket a rádiók játszanak csak ezeknek a rádióbarát, illetve erősen gyengített, melodikus, dallamos verziói.) Sajnos itt Magyarországon nem igazán van ennek keletje, nem érdekli az embereket, mert még megélni se tudnak, vagy ha meg tudnak, akkor rohadtul nem érdekli őket a zene, max. csak addig, hogy valamelyik népünnepélyen kimenjen a családdal mondjuk a Magna Cum Laude-t megbambulni.(nem táncolni, vagy lötyögni...megbambulni)

2014. aug. 23. 14:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom mit keresnek a magyarok a nemzetközi dj-k mellett? Adok egy tanácsot....óvakodjatok tőlük, mint a tűztől (ha értetettek magyarul!) Főleg az olyasmi "fenegyerektől" mint a Lányi Lalika stb. (csak tájékozódjatok mi van az un. Magyarországon.)
2014. aug. 24. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!