Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el itthon, hogy...

Hogy mondjam el itthon, hogy ellopták, vagy elhagytam tegnap a telefonomat és kompromittáló dolgok is vannak rajta?

Figyelt kérdés

Tavasszal kaptam és tegnap egy buliban ellopták, vagy elhagytam, nem tudom. Mikor reggel hazaértem, már nem volt meg. Azt hittem, hogy egy barátnőm táskájába dobtam bele, de egyikőjüknél sem volt.

Egész nap azt kerestük, minden helyre bementünk, ahol csak 5 percet is voltunk, de sehol nem tudtak róla, bár egy ilyen telefont nem hiszem, hogy bárki leadna talált tárgyként.

Szóval muszáj lesz elmondanom, de az a bökkenő, hogy vannak rajta elég kompromittáló dolgot és félek, hogy valaki olyannál van, aki ezt felhasználná, vagy bármi.



De félek, mert így sem annyira akarták megvenni, mert az előző telefonomat télen kaptam, csak végül is én győztem a vitánkban és megkaptam. Nem akarok velük veszekedni, mert hamarosan elutazom és ha úgy megyek el, hogy össze vagyunk veszve, akkor sose tudom jól érezni magam teljesen.

És kéne egy új teló, mire megyek... Vagyis jó az előző telefonom is, csak annak meg kéne csináltatni a kijelzőjét, mert van rajta egy nagy törés és nem tudom, hogy kész lenne-e 1 héten belül.


16L



2014. jún. 22. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Azt mondd h elloptak. A tobbirol nem kell mondani semmit. De remelem kozkincse teszik majd a neten, mert nagyon kivi vagyok. :)
2014. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Hát drága, legalább máskor meggondolod, hogy lefényképezd-e a "csúnyádat", vagy sem.....
2014. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De hogy mondjam, vagy mit mondjak, hogy ne legyen nagy veszekedés?

Nem pucér képek vannak rajta, nyugi.

2014. jún. 22. 18:56
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el az igazat, mert a hazugsággal csak nagyobb bajba kerülsz.... és legközelebb a kompromittáló dolgokat inkább másold át a telefonról valami megbízhatóbb eszközre.
2014. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36%
Na látod, mi keresni valója van egy 16 évesnek a bulikban? Ahol gondolom részeg voltál...
2014. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül hogy minél előbb elmondod és bocsánatot kérsz a figyelmetlenségedért, mást nem tehetsz.


Azt viszont meg kell tanulnod, hogy ilyen dolgokat nem tárolunk a telefonon.

2014. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Mond azt hogy kilopták a zsebedből/táskádból. Sírj egy sort és kérj bocsánatot. A következő telódra meg rakj jelkódot vagy valami. Vagy csak szimplán ne tárolj rajta olyan dolgokat.
2014. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Na, az egyik válaszoló megint "okos"...

Rendszeresen járok szórakozni (értsd:hetente legalább egyszer, most, hogy nyár van, többször is) és igen, iszom is általában. Voltam már ennél sokkal jobban kiütve, mégse lopták el semmimet.

14 éves korom óta járok szórakozni (amióta gimnazista vagyok) és nem minden hétvégén iszom annyit, hogy másnak fel se bírjak kelni, de jól érzem magam a barátaimmal, barátnőimmel, igen.

Ez nem azért történt, mert ittam pár koktélt és nem ásványvízzel a poharamban ültem.


A többi válaszra reagálva:

Csak félek, hogy bajba kerülök, mert voltak rajta olyan dolgok, amiket egyáltalán nem kellene másnak látni/hallani és lehet, hogy olyan vitte el, aki ismer.

2014. jún. 22. 19:24
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Egy szó mint száz: bit*ch
2014. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Rendszeresen járok szórakozni (értsd:hetente legalább egyszer, most, hogy nyár van, többször is) és igen, iszom is általában. Voltam már ennél sokkal jobban kiütve, mégse lopták el semmimet.

"14 éves korom óta járok szórakozni (amióta gimnazista vagyok) és nem minden hétvégén iszom annyit, hogy másnak fel se bírjak kelni, de jól érzem magam a barátaimmal, barátnőimmel, igen.

Ez nem azért történt, mert ittam pár koktélt és nem ásványvízzel a poharamban ültem."


hát én baromira nem lennék erre büszke 16 évesen. 20 évesen meg egy kiégett, 2 gyerekes, alkoholista anyuka leszel?

2014. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!