Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zongorázni szeretnék tanulni...

Zongorázni szeretnék tanulni (könyvből csak) de nincsen itthon, akkor megéri szintetizátort venni vagy mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

úgy tudom, hogy egy használt zongora is többszáz ezer forint, de mondjuk egy szintit meg olyan 60ezerért már lehet kapni.

Mit ajánlotok? Nincs olyan nagyon sok pénzem csak szülinapomra szeretném ezt kérni (plusz van kb 100ezer forint spórolt pénzem szóval annyival be tudnék segíteni a szüleimnek)


köszönöm előre is!


17/l


2011. febr. 7. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már rendes zongorát nem veszel, akkor létezik olyan, hogy elektromos zongora. Sokkal közelebb van a zongorához, mint a szinti.


Pld. ezek már kalapácsmechanikás billentyűzettel rendelkeznek.


[link]


Vannak olcsóbbak is, de azok még nem kalapácsosak.

2011. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagyis digitális zongora, bocsánat. Végül is az is elektromos. :)
2011. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Digitális zongora. A szintetizátor igazából a hangtechnikára és a hangprogramozásra van kihegyezve, nem a billentyűs játék megtanulására.
2011. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asszem', hogy a Korgnak van is egy digitális zongorája pont százért.
2011. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Á, nem. Úgy látom magyarországon sokkal drágábbak, mint gondoltam.

[link]

155 az a Korg, amire gondoltam. De igazából amik ott vannak nála olcsóbbak, azokat nem ajánlom. Tehát a Yamahákat. Viszont hangszert bőven megéri használtan is venni.

2011. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. febr. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!