Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mindig is megakartam tanulni...

Mindig is megakartam tanulni hegedülni, érdemes venni otthonra?

Figyelt kérdés

Victory MP Violin Set 4/4 - Erre a hegedűre gondoltam kezdésként, 15ezer forintos árával nekem tökéletes. (Nem vagyok túl tehetős)

Érdemes megvenni ezt ezek a szempontok alapján?:

-az alapokat szeretném elsajátítani egyedül, otthon

-még nem jártam zeneiskolába, soha



2014. aug. 13. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Gitározni meglehet tanulni egyedül, de hegedülni nem! Hegedülni egyedül nem tudsz megtanulni, ahhoz tanár KELL!
2014. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyet kell értenem az elsővel. Keress egy tanárt
2014. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok...

nem rossz szándékból, de én hegedülök (zeneiskolába), és igenis akadnak olyan darabok, amikre azt mondom, hogy nehéz, és ha nem lenne ott a tanár, nem menne...

2014. aug. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
50%
Én konzis vagyok. Szerintem,egyedül ne kezdj neki a hegedülésnek,mivel egy tanár áttudja adni már csak az érzetet is, hogy hogyan kell a hegedűdet a kezedbe venni egyáltalán,és milyen érzettel kell rárakni a vonót a húrra,stb.:)
2014. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nekem olyan tanárom volt,hogy 15 percig tartott az óra és 2-2,5 méterről magyarázott.Azóta is nagyon hiányzik. :)


Az is elég ha van egy ismerősöd,aki megmutatja az alapokat,meg hogy mégis hogy működik az a hangszer.


Amúgy az interneten rengeteg minden van,kezdőtől haladóig,persze egyedül minden sokkal-sokkal nehezebb.

A vonókezelést tükörből tanuld meg.Beállsz a tükör elé,és ha egyenesen fogod a vonót jó,ha görbén,akkor nem jó.:)

2015. ápr. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ferdén,nem görbén.Bocsánat. :)
2015. ápr. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso/utolso elotti: ez azert nem teljesen igy van. En kiskoromtol csellozok, de tanar nelkul nekem sem menne a hegedu, plane egy kezdo zenetanulonak.
2019. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!