Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne énektanárhoz járnom?

Figyelt kérdés

Elképesztően hamis vagyok, de annyira, hogy saját magamnak is fizikai fájdalmat okoz hallgatni, de nagyon szeretnék tudni énekelni csak úgy, magamnak. Ha tudnék, egész nap énekelgetnék itthon, de így maximum suttogva merek, ami azért nem az igazi xD

Szerintetek nem nézne komplett hülyének egy énektanár? Meg tudna tanítani, ha tényleg nagyon hamis vagyok (ha csak annyira is, hogy ne legyen elviselhetetlen)?


2014. aug. 2. 02:42
 1/1 anonim válasza:

Na kérem, ez rossz hozzáállás. :) Ne ezt szajkózd magadnak, hogy milyen rossz.. Ahhoz, hogy énekelni tanulj, hallás is szükséges, nem csak jó hang. Tudnod kell kottát olvasni, esetleg valamilyen hangszer ismerete se árt.

Nekem az a tapasztalatom, hogy tanárhoz az jár, aki valamennyire már képes uralni a hangját (zeneiskolában van felvételi), mert az képezhető. Csak azért, hogy magadnak énekelj otthon.. Szerintem felesleges a tanár. :)

Sokáig készültem komolyzenei pályára, úgyhogy valamennyi közöm van hozzá.. Ha gondolod, írj nyugodtan, hátha tudok segíteni. :)

2014. aug. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!