Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó hangom van?

Szerintetek jó hangom van?

Figyelt kérdés
Hát ez a video, csak fogadásbol készült, de kiváncsi lennék a véleményetekre.. Mentségemre legyen, hogy nem volt mikrofon, és egy nagyon gagyi telefonnal lett felvéve. Szoval ha valakinek olyan a hangszórója, mint nekem hogy van rajta mély magas, akkor a magast, teljesen, vagy félig vegye le, mert kicsit recseg, mint mndtam nagyon rossz telefonnal lett felvéve. A képért is elnézést kérek, csak beledobtam, mert nem celeb videot akartam csinálni, csak véleményt kérni, erről lenne szó: https://www.youtube.com/watch?v=OpUoqg4UG_o&feature=youtu.be Remélem tetszeni fog, és csak őszinte normális választ szeretnék :)
2014. aug. 19. 18:17
 1/3 anonim válasza:
Fahangod van, bocsi.
2014. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
AZ akkor nem jelent jot igaz? de ezt am részegen énekeltem, meg nem is adtam ki magasat, mivel mondom szarral vettük föl.. meg tisztább is sokkal élőbe :) de köszönöm az őszinte választ :)
2014. aug. 19. 19:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg ezt az első dalt nem akartam, magasan énekelni, mert nem is magas hangon alapul, meg nagyon recseg tőle a hangfelvétel azért mondom a magas hangot lekell venni.. mikrofonon máshogy szol joval :)
2014. aug. 19. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!