Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a Fender Modern Player...

T1m kérdése:

Milyen a Fender Modern Player szériája?

Figyelt kérdés
Üdvözlet! A kérdésem, a Fenderre, azon belül is a Modern Player szériára vonatkozik. Memrégiben kezdtem érdeklődni a basszusgitárok után, és érdekelne a széria leírása. Bármilyen apró infónak örülök! Egészen pontosan egy Jaguart szeretnék. Köszönet a válaszokért!

2014. aug. 26. 04:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én bazzgitárosom vett egy 5 húros fehér basszust belőle. Jól szól, persze a trükkös váltós humbuckerei miatt meg pont olyan, mint egy single coil Fender, de nagyon jól szól, de azért van gond, pl csörög az egyik hangolókulcsa gyárilag.
2014. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na, én pedig éppen most vettem egy ilyen stratocastert jávor fogólappal. Fehéret, single coil pickupokkal.

Abszolút rendben van, olyan mint az amerikai társa csak olcsósított. Ezen szintén alnico van, két pontos tremolo viszont a babák nem tömör hanem lemezes ami érdekes módon tényleg nagyon rendben van. Nem csörögnek. A hangja is tetszik, fenderes.

2019. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!