Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha járni fogok énektanárhoz,...

Ha járni fogok énektanárhoz, akkor mennyi idő kell, míg elmehetek tehetségkutatóba?

Figyelt kérdés

Szeretnék énekelni tanulni majd magántanárnál, és tényleg jó szeretnék belőle lenni.

Nem leégetni akarom magam, mint sok más ember, aki odamegy 0 tehetséggel, 0 gyakorlással, 0 felkészültséggel.


Kb mennyi idő ez tanulás és gyakorlás terén?


21/F vagyok, voltam már egyszer tanárnál, ő azt mondta, hogy alapjáraton nem olyan rossz a hangom.


Szerintetek? Pl ha heti 1 alkalmat nézünk.



2014. szept. 5. 08:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Mikor számít egy ilyen énektanár jónak?
2014. szept. 5. 08:15
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, egyéni...

Van aki hamar megtanulja a dolgokat, mittudomén 1 év alatt már egész jó lesz. De van aki meg sose fog jól énekelni mert semmi tehetsége hozzá.

Mondjuk nem értem minek mennél tehetségkutatóba? Ha énekelni akarsz akkor énekelj, hozz össze egy együttest, gondolom valamilyen hangszeren csak játszol... vagy ha nem akkor szerintem azzal kéne kezdeni.

2014. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!