Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olyan tenyleg letezik, hogy...

Olyan tenyleg letezik, hogy pl egy 7 huros elektromos gitar, tonkretesz egy kombot?

Figyelt kérdés
Egyik baratomtol hallottam, es erdekel, hogy van-e valosagalapja.

2014. szept. 9. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
válogasd meg a barátaidat :D baromi nagy hülyeség...
2014. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez most gondolom, egy nem akart lenni! :) Koszonom!
2014. szept. 9. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Technikailag létezhet, de azt a kombót bármilyen más gitárral is tönkre lehetett volna tenni. Azt tudom, hogy olyan 13 éve sima 6 húros gitárral úgy szétnyomta magát a 2x12-es Samick kombónk, mint a huzat, valószínűleg nem bírta volna jobban egy 7 hórostól sem :)
2014. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az egy nagyon rosszul megcsinált kombó.


A gitárerősítő azért van, hogy a gitárok jelét erősítse, tehát ettől nem szabadna bármilyen bajának lenni.

Ha mégis lesz, akkor rossz, hibás.

2014. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van, a zenei szakkifejezés arra a kombóra az volt, hogy gyári fos.
2014. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na! Ezek mar ertelmes valaszok. Koszonom! :)
2014. szept. 9. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy bizony. És tegyük hozzá még: semmi köze ehhez a dologhoz, hogy 6-7, vagy akárhány húros gitárról van szó.
2014. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Levike1230 válasza:
Elnézést, hogy ide irok, de nekem van egy 15 wattos peavey 6 húros gitár erőstőm, és nem tudom, hogy rá merjem e dugni a négy húros basszusgitáromat. Szerintetek elromolhat az erőstő?
2015. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NINCS OLYAN HOGY 6 HÚROS GITÁR ERŐSÍTŐ! Mellesleg válaszoltam már a kérdésedre, hogy nem lesz baja attól, ha basszus gitárt kötsz rá.
2015. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!