Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szintetizátort vagy MIDI...

Szintetizátort vagy MIDI billentyűzetet vegyek?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom annyi a különbség a kettő között, hogy az előbbi tud "önállóan" is zenélni, míg az utóbbin csak úgy lehet játszani, ha számítógéphez kötöm. Ezen kívül van lényeges különbség a kettő között? Egy komolyzenei műveket is játszó, középhaladó hobbizenésznek melyiket ajánljátok inkább?


Köszi!



2014. szept. 14. 01:26
 1/3 A kérdező kommentje:

Sürgős lenne!

...

bezzeg a "szerintetek terhes vagyok?" kérdésekre 10 perc alatt 30 válasz érkezik...

2014. szept. 14. 13:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg hálás lennél, ha az a 30 ostoba bunkó, aki arról vitatkozik, hogy egy lánynak az évnyitóra milyen színű lábkörme legyen, idejöjjön, és egymással vitatkozzanak azon, amihez nem értenek?

Én azt tudom neked mondani, hogy a kérdésednél sokkal fontosabb az, hogy kalapácsmechanikás legyen, mert komolyzenei műveket is játszol. Kivéve persze ha orgonista vagy, akkor súlyozottat. Aztán tekintve hogy egy jó MIDI billentyű és egy olyan szinti, amiben van egy jó MIDI billentyű, és jó hangszínei vannak, van egy 200 000 ft árkülönbség, azt tudom mondani, hogy döntsd el, mennyire kell kényelmesnek és mobilnak lennie. Ha semennyire, vegyél MIDI billentyűt és tölts le jobbnál jobb VSTI-ket a számítógépedre, vegyél hozzá egy alacsony latency-s hangkártyát, és have fun, ha viszont van pénzed, akkor szintit vegyél, mert azzal még mindig megteheted ezt, csak aztán szól is magában szépen. Mármint ha bedugod :)

2014. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Végül szinti mellett döntöttem, mégiscsak jobb, ha szól az magában is. :D [link] egy ilyen mellett döntöttem, árban is nagyon kedvező, meg nem olvastam eddig sok rosszat róla. Igazából túlélem a kalapácsmechanika nélkül, otthon van zongoránk, csak hétközben nem vagyok otthon, és jól jön itt is valami, amin el tudok játszogatni. :)
2014. szept. 18. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!