Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mentél már egyedül koncertre?

Mentél már egyedül koncertre?

Figyelt kérdés
Mert nagyon mennék,de nincs kivel,vagyis lenne kivel menni,de vele nagyon nem engedhetném el magam,és egy helyben állni és nézni nem az igazi. Ráadásul 25 km-re van tőlem és vonat se jön akkor már.

2014. szept. 14. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Legutóbb a nyári Scorpions-koncertre mentem egyedül.
2014. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim, egy csomó koncerten egyedül voltam, a lakóhelyemtől 20+ kilóméterre, az utolsó buszomig. Ezek ingyenes, a város álal szervezett koncertek voltak, rendes fizetősön még nem voltam. Ami kell nekem, az megadják az ingyenes koncertek is.
2014. szept. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mentem mar. De csak olyanra, amit annyira szerettem, hogy egyedul is nagyon elveztem. :)
2014. szept. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, sőt fesztiválra is. Simán.
2014. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egyedül mentem, de miközben folyt az egész estés, iszonyú drága koncert Bécs egyik stadionjában, a kísérőm inkább kiment cigizni, mert szerinte borzalmas volt a zene... :'D Mondjuk, engem nem érdekelt, azóta is életem legszebb estéje volt a kedvenc együttesemet élőben látni/hallani. :) Egy helyben álltam, és nyugodtan hallgattam a zenét, véleményem szerint ezzel sincs baj, nem pogóztam szét a fejem.
2015. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!