Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek nagyon rossz a...

Szerintetek nagyon rossz a hangom?

Figyelt kérdés
[link] Itt meg lehet hallgatni. Szerintetek nagyon rossz?

2014. okt. 5. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, rémesnek nem mondanám, de tökéletesnek sem. Szerintem egy kicsit valahogyan fejleszteni kéne a hangod, mert ezen a "problémán" könnyen lehet segíteni egy énektanárral, annak érdekében, hogy kellemesebb legyen a hangod, mert hallatszik hogy jó enne, csak egy kis fejlesztés kell neki! Sok sikert hozzá! :-)

13/F

2014. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs jó hangod.
2014. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit zavaró, hogy olyan tinilányosan "nyögsz" néhány sor elején.

Egyébként sokkal rosszabbra számítottam. Egy kicsit hamiskás vagy, de az átlagnál jobb. Viszont egy énekesnek ez nagyon kevés.

2014. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez kicsit magas neked, a magas hangoknál alacsony vagy. Az alacsonyabb részeknél elmegy..

Még az zavaró nagyon, hogy pl az "a" betűt kicsit "á"-san ejted..próbálj meg jobban artikulálni:)

2014. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!