Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyan emberek akik...

Feffencs kérdése:

Vannak itt olyan emberek akik szeretik a Drum And Bass-t? Nekem kedvenc zenei műfajom, kiskorom óta hallgatom, azaz 7 éves korom óta és jó lenne beszélgetni valakivel ezekről:D

Figyelt kérdés
nagyon jó hatással van rám,egyszerűen annyi mindenen segített túl jutni,nem értem sokan miért szarozzák le,tudom emberek vagyunk,és nem lehet mindenkinek ugyan olyan ízlése,de néha amit csinálnak,mind1 is,aki akar beszélgetni,az írjon nyugodtan:D de egyébként Dubstep-től kezdve minden ilyet meghallgatok :D

2014. okt. 24. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, nem csak te vagy vele így. Engem például annyira megfogott hogy nem csak halgatom, hanem a készítésével is próbálkozok már egy ideje. Liquid és atmospheric dnb-ket csinálgatok egy haverommal együtt. Engem teljesen el tud varázsolni egy másik világba :) ja és még amit nagyon szeretek az az ambient. Szinte csak elektronikus zenéket halgatok. Soundcloudon keress rá: Medtight & Nubulex bocs telóról vagyok így nem tudok linkelni
2014. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
itt a link: [link]
2014. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egyszerűen nem találok szavakat arra, hogy mit adtak nekem ezek a zenék. Azóta, hogy nyáron megismertem (előtte nem is hallottam hasonló zenéket sem) csak ezt hallgatok. Akkora energiát ad, hihetetlen. :)))))))))))))))))) 18/L
2014. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anno (2007-2011) nagyon drum n bass arc voltam, neurofunk meg hardstep/darkstep-ből állt az életem, FreqAx, Donny, Machine Code, Counterstrike, neuro-ból meg ugye a Lifted Rec. arcai voltak a meghatározók számomra. Aztán begyűrűzött a dubstep (Skrillex előtt, kb 2008), Datsik, Cookie Monsta, 16bit féle wobble valami hihetetlenül új volt, és nagyon imádtam. Abban az időkben még mindenki utálta, aztán jött Skrillex, kommersz lett az egész (számomra), és ahogy elkezdte mindenki megkedvelni, úgy fordítottam egyre inkább hátat az egésznek. Aztán most meg midnenféle dolgot hallgatok (egy ideig bigroom, melbourne bounce, trap, stb.), Skrillexet is megkedveltem amióta megy a Jack U téma, bár most nem igazán tudom, hogy mi nyújtana számomra akkora örömöt, mint amikor anno meghallottam még 15-16 évesen Limewax-et, vagy utána Datsikot. Talán a jungle terror meg a UK Garage az, ami mélyebb nyomot hagyott bennem mostanság, de nem lesznek ezek szerintem hosszú életű dolgok, kb. olyan mint a moombah.


Dnb-ből meg számomra örök klasszik Audio - Warehouse, akkorát lehet rá tombolni, hogy nemigaz. :D

2014. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lupati válasza:
Na azt kapd ki hogy én majdnem 50 évesen képes vagyok 24 órán át dnb-t hallgatni.Főleg neuro ill.ukf-es liquides dolgokat és magam is készítek zenéket,mert a hallgatása nem elég :-)kb 98-tól nagy szerelem!
2016. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!