Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megfelelő gitár lenne számomra?

Megfelelő gitár lenne számomra?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy megtanulok gitározni. Ezt a gitárt néztem: Toledo CG100 BK. Szerintetk ez megfelelő lenne?

2014. okt. 26. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Jájj... Nem.
2014. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyél valami norálisat pl cort :)
2014. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végül is megveheted,de a lényeg hogy vigyél magaddal egy zenész ismerőst és próbálja ki,hogy rendben van-e.Bár tény,hogy ez egy nagyon alap kategória,de a toledo alapjában jó alapgitárokat gyárt.
2014. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az az alapgitár?
2014. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Arra h megtanuld az alapokat jó. Ha komolyzenét akarsz majd játszani, akkor veszel 30-40 körül használran klasszikust. Ha rock ot akkor elekromosat. A ilyen könnyebb szebb számokat akkor westernt. Szóval... Én is ezzel tanultam, 15ért ha gondolod odaadom. De előbb utóbb majd veszel egy komolyabbat. Én 30 ért vettem egy 90ezres ibanez grx 70 et.

De mondom, ha olcsóbban akarod, 10-15 ért odaadom az én toledo nat

2014. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mondjuk az enyém ennél jóval jobb (alapból 25 újonnan. Toledo, alakra ugyanilyen)

#5 voltam

2014. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Számomra az alapgitar az olyan gitár amin már lehet játszani, nem játékgitár és nem tescos lehetőleg.

De csak azért írom hogy kezdő gitarnak megfelel, mert én is hasonlóval kezdtem és most megvan még égy komolyabb Gitár mellett amolyan tábortűz gitárnak..

2014. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na figyel !! most még csak kezdő vagy semmit nem tudsz a gitárokról vegyél valami 14.000FT-értékű gitárt ezen csak úgy is csak tanulni fogsz vagy fél évig mikor már konyítasz hozzá valamit akkor nyugodtan vegyél egy drágább jobb gitárt kérdezd meg a tanárod milyet kéne venni én is valami 14.000 ft-os Valencia gitárral kezdtem aztán vettem utána egy jobbat
2014. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!