Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy egy banda két egymás utáni évben is fellépjen valamelyik magyar fesztiválon?

Figyelt kérdés
Volt már ilyenre példa?

2014. nov. 6. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan kire gondolsz?
2014. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
thirty seconds to mars, artic monkeys, skillet, bring me the horizon, hurts és még sokan mások :D
2014. nov. 6. 23:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ahogy látom a 30 seconds to mars volt 2013-ban is, akkor csak nem kizárt.
2014. nov. 6. 23:29
 4/7 A kérdező kommentje:
arctic monkeys* :D
2014. nov. 6. 23:30
 5/7 anonim válasza:
Szerintem Arctic Monkeys-ra nem sok esény van, az idén is miattuk lett meghosszabítva a VOLT, 30STM és Hurts már 2x voltak egymás után éveben, és már így is sokan ki voltak akadva ez miatt. Ha a early birds jegy miatt kérdezed, szerintem ne siesd el a vásárlást, az idén én is igyekeztem megvenni minnél előbb, a fesztivál kezdete előtt meg egy csomó ember meg akar válni a jegyétől különböző okokból és még olcsóbban is hozzá lehetett jutni.
2014. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerintem is várok még, aztán majd látom. :)
2014. nov. 7. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 30STM itt volt 2010-ben a Szigeten, 2011-ben Volton és Szigeten. A 2012 kimaradt, akkor nem turnéztak. 2013-ban Volton, és idén a Volton. Úgyhogy van... a kérdés hogy turnén lesznek-e még?
2014. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!