Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek az ESP gitárok...

Szerintetek az ESP gitárok miért olyan drágák?

Figyelt kérdés

Vajon tényleg megérik az árukat? Vagy csak azért olyan drágák, mert híres a márka, mivel sok nagy gitáros használja?

Úgy tudom a gyártás alatt sokmindent manuálisan csinálnak, hogy tökéletes legyen a minősége, viszont van több kevésbé ismert gitármárka, ahol szintúgy kézzel történik a gyártás.

Szerintetek, egy profi gitáros miért választja az ESP-t? Azért mert tényleg annyira jó, vagy mert pl Kirk Hammett is azt használja?



2014. dec. 6. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elég sok véleményt olvasni a neten róluk és a legtöbbjük egyetért, hogy VAN különbség hangban és érzésben is.


Egyébként a legtöbb Youtube-os video nem éppen arról híres, hogy a hangminősége alkalmas lenne ilyen finomságok megítélésére.

2014. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A felsőkategóriás ESP-ket hasonló eljárásokkal készítik, mint ahogy az "amatőrök" a hand made gitárokat..

EZért olyan rohadt drága.

Meg mert tényleg jó.VOlt annó ESP-m még nem is a felső kategóriába esett...de mondjuk így is adtak volna az árán másfél telecastert újonnan. Az..az egy élmény.

Ilyet tapasztaltam, mikor Framuson játszottam, meg amikor Gretsch duo jeten.

Azokat nem lehet elfelejteni.. Azok egyediek.

2014. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Parker Fly Mojo volt egy elég különleges élmény.
2014. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!