Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Internetről meg lehet tanulni...

Ttamas93 kérdése:

Internetről meg lehet tanulni gitározni? Van itt olyan aki ugy tanult?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Én olyasvalaki vagyok :) tobb fellépésen túl... Van egy zenekarom most pedig a szólózást fejlesztem :D
2014. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy sok embernek nem nagyon van önkritikája és nincs igazán tisztában azzal, mit jelent valójában az, hogy "megtanult gitározni". :)
2014. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

"Én olyasvalaki vagyok :) tobb fellépésen túl... Van egy zenekarom most pedig a szólózást fejlesztem :D"

Te egy sztár vagy.

2014. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kb. hetente jön egy ilyen vagy hasonló kérdés és már rengetegszer megválaszolták... értelmes ember azzal kezdi, hogy ezeket elolvassa és akkor talán már nem is kellene feltenni ugyanezt a kérdést századszor...


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=internetr%F5..

2014. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen én egy sztár vagyok :D es mindennap 100 rongyot (€) keresek a tehetségemmel :P NEM komolyra fordítva a szót nincs baj az onertekelesemmel :P tudom hogy nem tudok 100 féle skálát, nem tudom mi az a hármas hangzat, mixolíd hangsor improvizáláskor azt se tudom h mit jatszok de jól hangzik és másoknak is tetszik...jah es kottát olvasni sem tudok...(még)
2014. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tehát még messze vagy attól, hogy azt lehessen mondani "megtanultál".
2014. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Tehát kb semmit nem tudsz.

Ezt nevezed te gitározásnak?

2014. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
azt bírom amikor a zene elméletet tanult emberk fikázzák azokat akik csak otthon, maguktól tanulnak.. ugyanúgy nem tettek le semmit az asztalra, de azért a fikázás meg a rosszindulat mégis ott van
2014. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Brühühü, ki fikázott bárkit is hisztipisti?

Itt egyedül te fikázódsz, úgyhogy akár el is takarodhatsz a retkesbe.

2014. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hol volt itt fikázás?


Csupán kiigazítottunk, mert láthatólag nem vagy tisztában azzal, mit jelent a "megtanulni gitározni" kifejezés.


Akárki akármit mondhat arról, hogy milyen jól játszik, az internet sokat elbír.


Máskor is mondtam, rólam minimális kereséssel bárki megtalálhatja, ki vagyok és milyen zenéket csináltam. És én nem mondom, hogy megtanultam gitározni vagy hogy milyen jól tudok.

2014. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!