Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg baj, ha valaki csak...

Tényleg baj, ha valaki csak egyféle zenei stílust szeret?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom, hogy szélesíteni kell a látókört, és nem szabad leragadni egy stílusnál (az énektanárom is gyakran hangoztatja). Ez rendben is van, mert nyitott vagyok mindenre, ha tetszik, akkor tetszik, viszont van egy stílus, amit előnyben részesítek, és direkt annak a kínálatából válogatok a legtöbbször, mert azt jobban magaménak érzem.

Ti hogy viszonyultok a különféle műfajokhoz, vagy mi a véleményetek erről?

16L



2014. dec. 15. 19:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Semmit nem szabad erőltetni. Azt hallgasd, amit a legjobban szeretsz! Ha akarsz, nyugodtan ragadj le egy stílusnál, bajod nem lesz belőle :)
2014. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes nagyon görcsösen ragaszkodni egyfajta stílushoz, mert az eléggé lekorlátoz, de persze az azért jó, ha megvan az egyéni preferenciád, amiközel áll hozzád. Nekem például az a logikus, hogy a hasonló stílusokat is ismeri/kedveli az ember, és azoktól sem zárkózik el. Például nekem a rock a kedvencem, de attól még időnként ugyanúgy hallgatok vagy játszom plbluest és metált is. Lehet, hogy nem igazán fogsz más stílust énekelni, de ha mást is megismersz, az sokat számít akár technika vagy inspiráció terén, jó eséllyel rád fognak belőle ragadni egyes elemek, ezzel is színesítve a saját stílusod. 18/f
2014. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
baj
2014. dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2014. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
de baj
2014. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Érveket is, légyszi :D
2014. dec. 16. 23:56
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyébként a félreértések elkerülése végett: én csak felfelé pontozok.
2014. dec. 16. 23:59
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű...minél több felé hallgatózol, annál szélesebb a perifériád. A nagy rock énekes sem csak rockon nőttek fel, ezt nem árt tudni.
2014. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, de egyáltalán nem baj, ha csak egyféle stílust szeret. Azt, hogy mit szeret, vagy mit nem, nem ő dönti el, és sajnos változtatni sem lehet rajta. Hazudhatja azt, másoknak és magának, hogy szereti, de valójában nem így lesz.
2014. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni és hallgatni valami nem ugyan az:)

Az a legjobb, ha tudod, hogy mit szeretsz (ergo abban akarsz alkotni), de mást is meghallgatsz, hogy inspirálódj.

Pl én se szeretek sok mindent, rock-ban akarok alkotni (persze minőségit nem ilyen tancsapda, depresszijó), de rockon kívül meghallgatom a funky-t, r&b-t stb..nagyon is inspiráló tud lenni. A nagy (rock)zenészek se csak rockon nőttek fel.

2014. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!