Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az mai fiatalok miért hallgatn...

Az mai fiatalok miért hallgatnak zenét egyáltalán? Mert szeretik vagy mert menőnek tartják magukat ha olyat hallgatnak?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa a mai világ a fiatalok között. úgy veszem észre hogy nem is az ízlés miatt hallgatunk (emberek) zenét, hanem mert inkább hogy menők legyünk. hülyeség.

2014. dec. 24. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, hogy tényleg vannak, akik csak azért hallgatnak egy számot, mert "mindenkinek" az tetszik.

Én mostanában a szövegek miatt hallgatom. Régen, mikor nem tudtam angolul, megtetszett valamelyiknek a dallama, akkor az miatt.

Amúgy egyre jobban bejönnek az olyan zenék, amikben nincs is semmi szöveg, csak maga a dallam, a ritmus fejezi ki, hogy mi is a lényege.

2014. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos van ilyen. De most én lennék az a feketebárány aki ezzel a dologgal szembe tud szállni? pl. van az a One Direction együttes amit az egész osztály hallgat csak én nem. Én inkább régi zenéket hallgatok a nyolcvanas évektől kezdve.
2014. dec. 24. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Aki csak divatból hallgat zenét az nagyon hülye és szerintem pont, hogy nem menő, ha mindenki ugyanazt az egy pop együttest ajnározza! Azt hittem a korombeliek (és fiatalabbak) már eljutottak arra a szintre, hogy ne akarjanak birkák lenni. Egyébként szerintem az 1D nem az a full tehetségtelen banda, ha valakinek az a szubjektív véleménye, hogy jók hát hallgassa... Én csak ezektől a túlzásokba esésektől leszek ideges, hogy a rajongók Harry Styles hányását ünneplik meg hasonlók.


Egyébként Én pl. (16f) Crossovert, klasszikus zenét és instrumental zenéket hallgatok néha-néha alternatív rock-ot. Ezzel szerintem nem vagyok "menő", de nem baj mert szeretem :)

2014. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek. én is imádom a rock zenéket, de főleg a régi retro zenéket a 90's, 80's évekből. pl. Modern Talking,Bad Boys Blue,Culture Beat,Dj Bobo meg ilyenek :)
2014. dec. 26. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az mai fiatalok miért hallgatnak zenét?" Ez úgy hangzik, mintha, azt mondanád, hogy "nektek szabad élnetek?".

Bár azt én sem értem, hogy miért hallgatnak néhány "menő" zenét. DE ez nem mindegyikre igaz pl. én! 14/f

2015. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én személy szerint nagyon menőnek tartom magam, amiért sok pénzünk van és direkt utána szoktam keresni a legmenőbb zenék után. Természetesen csak ezért hallgatom őket. Most éppen azon gondolkozom, hogy hajnali négykor melyik telefonfülkét törjem be, vagy hol huligánkodjak az utcán. A drogozás is rettentően visszaadja a szabadság érzését és minden nap elszívok pár cigit. Szeretek lógni a suliból, mert ettől vagyok az, aki. Természetesen a barátaim is mind egyformák, 12 évesen mindenki elvesztette a szüzességét. És tanulni? Mineeek? Az a stréberek dolga.


Na, a társadalom szerint kábé ilyenek vagyunk. Mindenki nevében köszönöm és csak gratulálni tudok egyesek felfogásához. Remélem értettétek az iróniát.


~ Egy fiatal

2016. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiába mondod #6,kiestek a mesevilágból és most hisztiznek anyuci után és nem fogadják el az igazságot.
2016. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!