Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy mindenki sz*r zenét hallgat?

Figyelt kérdés

8 éves vagyok. A rock mindenem. Imádom a rock zenéket.


Főleg a Tankcsapdát, a Depressziót, a Greendayt, a Bon Jovit és a Bring Me The Horizont - Oli olyan helyes :$ De sajnos azzal kell szembesülnöm, hogy mindenki másnak sz*r ízlése van és nem szereti a rockot, hanem sz*r gépzenéket hallgat, vagy dzsesszt, ami összevisszaság, emlékezetes, fülbemászó dallamok nélkül, nincs benne annyi erő, mint egy Bon Jovi - It's My Life-ban vagy egy Bring Me The Horizon - Can You Feel My Heart-ban, de a "komoly" zenéknél így is jobb, mert azokban dob sincs. Szüleim szokták hallgatni, sosem fogom megérteni mit esznek azon a erőtlen lagymatag ütem nélküli valamin.


Akármennyire utálom azt is mikor a zene az küllemekről szól, sajnos egyre inkább ez kezd elterjedni a rockon kívűli műfajokban, például a pop zenében, szerintem a zenének a zenéről kell szólnia, nem arról, hogy megy valami ütem, amire valami tehetségtelen b*zi ráénekel.


Annyira szégyellem a generációmat. Mi történt a zenével?


Remélem itt azért vannak emberek, akiknek van valamennyi ízlésük és rockot és metált hallgatni. A rock soha nem hal meg!!!


2014. dec. 28. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

8 évesen? Jóvan kisfiú, leülhetsz :)

És mivel szidod a jazzt, ezért előléptetlek Köcsög Rokkernek (akárhány évesen is)

2014. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Jujj... Most elképzeltem egy cuki szőke, fogatlan kisfiút, aki keményen headbangel a Bring Me The Horizon - Diamonds aren't.. c. számára. 100%-osan igazad van, de nem hiszem el, hogy egy 8 éves kisfiú/vagy kislány vagy(?) ilyen "összetetten" tud írni, meg na. Ne már. Ez tök jó. Vagy mi. C: de pacsi. L/16
2014. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy még ott a tojáshéj a fenekeden. A jazzt és a bluest nem illik csak úgy leszólni. Ezzel gyakorlatilag a rock zene nagyszüleit szidtad az imént :)


Jómagam szintén nagyüzemi rock-fogyasztó vagyok, de az általad felsorolt előadók közül egyedül Bon Jovit kedvelem. A többieket vagy nem hallgattam vagy az általuk játszott stílus nem áll hozzám túl közel. Wolfmother, Black Rebel Motorcycle Club, Band of Skulls, nálam ők a nyerők :)

2014. dec. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ízlés személyes dolog én is a rockot szeretem de attól még valaki nem lesz kevésbé 'jó' ember amiért nem. A Jazz-t meg a gép zenét meg pláne nem lehet egy kalap alá venni. Te most ebben a kérdésben közölted hogy az összes zene műfaj sza
2014. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
r a rock-on kívül. Egy kicsit olyan érzést keltesz hogy te most elhatároztad hogy te márpedig rocker leszel ha törik, ha szakad és úgy gondolod hogy márpedig te különlegesebb és főként sokkal jobb vagy a nagy átlagnál. Igazándiból úgy vagyok vele hogy nem lehet mindent lefikázni mert igenis a swing is lehet jó és a pop énekesek sem feltétlenül b*zik. Igazából ennyire el sem lehet egymástól különíteni a műfajokat mert nagyon sok átfedés van közöttük illetve egyik a másik alakult ki és még egy-egy műfajon belül is sok alműfaj van. Még egy együttesnek/énekesnek is lehetnek nagyon jó és kevésbé jó számai. Túl sok az általánosítás a kérdésedben, ez itt most nem arról szól hogy fekete vagy fehér hanem a kettőnek az ezerféle árnyalata és nagyon sajnálom ha te a zenét nem így látod.
2014. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Véleményem szerint, ez még nem a végleges zenei stílusod. Legyél nyílt más műfajokra is. És ne legyél Ennyire nagypofájú, mert rockot hallgatsz. Meg a rock nem a Bring Me The Horizon-nál kezdődik. Meg ne az éltessen, hogy Oliver Sykes milyen "cukiii, meg helyes".
2014. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 buborékosvíz ***** válasza:

Én nem foglak lekisfiúzni, mert igazából még én is ,,csak" 13 éves vagyok. De azt meg kell mondjam, h 8 évesen ne hidd magadról h tiéd a világ, mert te hű de hajj de nagy rocker vagy! Ez egy baromság. A zenei ízlés változik. Ee amúgy a rock sem azért jött létre, hogy aztán a többi zenei műfajt fikázzák, mert a rock sokkal jobb! A pop zenében ki kell ábrándítsalak, de hidd el, nem csak bzik és sokkal több érzést lehet belevinni. A klasszikus zenét bár ma nem sokn szeretik (én se) de attól még ne fikázd a szent és sérthetetlen rock és metál miatt, meg a komoly zenéknrk még inkább van ütemük, de ugye ez téged ne érdekeljen, rokker. A generációdat meg a többi 8 évest ne akkor szégyelld, amikor zenét hallgatnak, hanem ha olyanok mint te, h azt hiszik, ovék a világ.

Ne érts félre, én imádom a rockot és a metált, de ha te bon jovit hallgatsz, nem hiszem h annyira olyn vagy, ahogyan leírtad. Persze ez csak saját vélemény. Tőlem azt hallgatsz amit akarsz.

2015. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!