Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon jó hangom van, de ha...

Nagyon jó hangom van, de ha karaokét kapcsolok be, egyedül a szobámban, rögtön elakadok vagy nagyon falcsul éneklek?

Figyelt kérdés
Gátlásom van, félek, hogy valaki meghallja, és hülyének néz, vagy elpletykálják ( olyan a környezetem hogy ez a kedvenc kikapcsolódásuk ) és szégyellem magamat. Olyan jót produkalhatnák és dobhatom a szemétbe emiatt a hangomat.....
2015. jan. 3. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen mások véleménye. Még ha rossz hangod van, akkor is énekelhetsz :)

Ha meg jó, akkor tényleg semmi gond. Kétlem, hogy ezért hulyének néznének :)

2015. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy neked nehezebb zenére énekelni, mint nélküle, vagy nem vagy hozzászokva?
2015. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát tény és való, hogy könnyebb, ha szinkronban hallod az énekes hangját is... de azért érzem, mikor gátlás miatt nem engedem ki a hangom..... Volt h rövcid időre legyőztem és már sokkal jobb volt
2015. jan. 3. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy az van, hogy karaoke nélkül is hamis vagy, csak ott nincs mihez viszonyítani. Mindig ez van. Gyakorolni kell alapra sokat.
2015. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok es mondom hogy mar anelkul is sikerult csak nem mindig. nem irok csak ugy hulyesegeket ide ki mert van jobb dolgom. most azert irtam ekezetek nelkul, mert ez a hozzaszolas igy erdemli :)
2015. jan. 5. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van, ha nem tetszik a hozzászólásom, vedd fel magad a telefonoddal, ahogy énekelsz, annyi előnyt kapsz, hogy indításnál mehet az alap, hogy tudd, hol kell kezdeni, aztán állítsd le, és engedd el magad. Töltsd fel, és én mutatok róla egy frekvencia-analízist, illetve rárakok egy Cher-es autotune-t, ami akkor ugrik egyet, ha negyed hangnál hamisabb vagy. Véleményt nem mondok, a műszerek úgyis magukért beszélnek, nincsenek érzelmeik, nem hazudnak. Ha ezt vállalod, hiszek neked. Ha pedig tényleg annyira tisztán énekelsz, egy hét alatt találsz magadnak zenekart. Na?
2015. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha van ilyen készülékecske, nem ártana. Hogy lehet beszerezni? Elektronikus formátumban van? Nem arról van szó hogy nem tetszik a komment és megbántani sem akartalak, csak ha azt mondom jó hangom van, azt jelenti, hogy már énekeltem énekes hangjanak jelenléte nélkül és más is mondott véleményt. Másképp hülye lennek azt állitani, hogy jó hangom van. Ergo, ez a válasz pont úgy jott le, mintha én... tök hülye lennék. Ellenben megprobálnám azt a müszerecskét
2015. jan. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!