Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok jó hangszerkábeleke...

Mondanátok jó hangszerkábeleket gitárhoz?

Figyelt kérdés
11ezer forintig bezárólag,amik tényleg jók,nem sisteregnek,nem gerjednek és nem szarok.

2015. jan. 18. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én ilyet használok

[link]


de vannak olcsóbvan is jók,de nekem ez a kedvencem

2015. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát olyanról én még nem hallottam, hogy a KÁBEL gerjedne... Még a legótvarabb kábelek is megfelelően vannak árnyékolva, emiatt nem nafyon szokásuk sisteregni. Én kb. 400Ft-ért vettem a saját Bespeco gitárkábelemet. Teljesen jó minőségű, 4 éve használom, soha nem volt kontaktos. A világ legnagyobb hülyesége lenne 11ezer forintért venni egy kib* szott gitár kábelt...
2015. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
**nagyon. Egyébként még hozzátenném, hogy amit én vettem, természetesen nem szerelhető, ami nagy hátrány. De mivel egyáltalán nem volt drága, ezért ha kontaktos lesz, minden gond nélkül vehetsz egy újat.
2015. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy másik is,mert a pedal miatt 2 kell,ebben azt szeretem hogy pipa a vége,de a másik az egy 3 ezres,és semmi gond nincs vele
2015. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy "...nem sisteregnek, nem gerjednek...". Nem azért, de ha olcsó kábelen gerjedsz, és a sistereg, akkor a több tíz ezres kábeleken is ugyanez lesz. Ezeket a gitár elektronikája okozza. Gerjedni viszont a legminőségibb hangszedők is szoktak, ha túltekered a gaint. Gerjedésre megoldás: letekered a hangerő potit.
2015. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A kábelkapacitás nagyon nem mindegy a magashangátvitel szempontjából. Minél kisebb, annál jobb.

Az átlagos vagy gyengébb minőségű kábeleknél ez nem valami jó érték.

A drága kábelek azért is drágák, mert ezt a paramétert kisebb értéken képesek tartan

2015. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Már nem azért,köszönöm a válszokat,de én azt kérdeztem,hogy milyen kábelt vegyek,és nem azt ,hogy milyet ne.

Az apád faszázást meg inkább mond szemtől szembe,és nem egy olyan kérdés alá,ami mások tudatának tágítását hivatott szolgálni

2015. jan. 18. 17:46
 8/17 anonim ***** válasza:
2015. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: Csak segíteni próbáltam, hogy annyira felesleges 10 ezerért venni egy kábelt... de hát jó, te pénzed, te döntésed, tiszteletben tartom.


Aktív Gitár: Igen, és ennek gyakorlatban mennyi jelentősége van szerinted? Megsúgom: 0. Ha bekötik a szemed, mondják hogy gitározz, és mondd meg, hogy ez a kábel milyen... akkor te megtudnád mondani, hogy "aha, hát igen, ennek a kábelnek nem olyan jó a kapacitása...". Valószínűleg nem. Annyira elenyéző... persze nyilván ha életed koncertén játszol milliós tömeg előtt, akkor talán lenne némi jelentősége, de akkor sem sok...

2015. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én az életem koncertjén valószínűleg vezetéknélküli rendszerrel nyomnam
2015. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!