Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a tehetségemmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy akármit meglátok.. akár az utcán akár otthon... olyan rímes ,,versikét-paródiát-rímes zenét`` Tudok írni pár másodperc alatt hogy magam is elcsodálkozom. Ha valaki ismeri Pamkutyát az nagyjából tudja miről van szó. Nem szeretnék hasznot húzni, de örülnék ha megjelenne egy videóclip az én szövegemmel.

2015. jan. 20. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
indulj el valami tehetségkutató versenyen, vagy csinálj videót youtubera:)
2015. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Kezdj el szövegek írni. Annyi lehetősége van egy szövegírónak.. rap, pop, rock, metal, stb.. az elektronikát leszámítva minden népszerűbb modern irányzatban létfontosságú a szöveg.


És miért ne húzhatnál hasznot? Annak jobban örülnél, ha olyan emberek húznának hasznot belőled, akik már amúgy is dúsgazdagok? Mert a zeneipar sajnos így működik. Én a te helyedben megpróbálnék, akkora szeletet szedni a tortából, amekkorát csak tudok, elvégre az én munkám gyümölcse. (mármint a te munkádé)

2015. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehetségkutató ki van lőve, igazából leírni szeretem. Én is youtubera gondoltam, de kéne valaki aki előadja, ad hozzá zenei alapot stb.. ment a zöld pacsi, neked második véletlen kék :( Ezen a SZ@R telón mimden kicsi :D Köszi srácok
2015. jan. 20. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen műfajban írnál szívesen? Érdekelne ez a dolog hogy megzenésíteni, érdekes kihívásnak tűnik :D (gitáros vagyok, nyolc éve játszok rajta)
2015. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp vicces. Ilyen Pamkutya tílusú, nézd meg youtube-n :)
2015. jan. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!