Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen előfokcsöves erősítőt...

Milyen előfokcsöves erősítőt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem igazán találtam meggyőzőt :/ Koncertekre szeretném használni. Minden féle zenét játszok: Cream, Led Zepp, Joy Division, The White Stripes, Rival Sons és még néha Panterát is. Tehát nem árt ha sokszínű:) Jah és ne legyen tele sok felesleges szar effektekkel.

2015. febr. 2. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ár??
2015. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
200 ezerig
2015. febr. 3. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Powerstate fej használtan valami Marshall ládával. Ismerősnek van, szoktam vele azokat tolni amiket leírtál.
2015. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pontosan melyik Powerstate fejre gondolsz?
2015. febr. 3. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:
PGT 120 asszem.
2015. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy régi Marshall Master Reverb. Nekem olyan volt G12M-70-es Greenback (zöld cimkés) Celestion hangszóróval, és az nagyon tudott, pedig nem is csöves, csak sima tranzis. Fillérekért eladtam, és azóta is bánom. Most csöves van, de az sokkal jobb volt. Nem csak az erősitő, a hangszóró is, az sokkal fontosabb. A mostani VS100-asomban aranycimkés Celestion van, és az egy darab fos. A jútyúbon vannak hangszóró összehasonlitó videók, érdemes megnézni párat, mert sokkal nagyobb a különbség a hangszórók hangjában, mint az erősitőkében.
2015. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Greenback meg a Vintage 30 nagyon jó kis hangszóró. Meg még az Altecnek is tetszik a hangja, de sehol nem láttam Altec hangszórós ládát :c
2015. febr. 7. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Vox vt 120+

Brutális,mindenhez jó...

Nekem vt 80+om van

2015. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy jól szól, de nem igazán akarok modellezős erősítőt...
2015. febr. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!